• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekomini Market Plevne

Adres :

Plevne Mah. Kuvayi Milliye Cad. No: 31/a Balıkesir » Gönen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Özdemir

E-Posta Adresi :

tlgozd77@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 481 48 95

İnsan, ihtiyaçları bitmeyen bir varlıktır. Bu ihtiyaçların bir kısmı karşılanması elzem ihtiyaçlardır. Bir kısmı ise keyif için gerek duyulan ihtiyaçlardır. Örneğin insanlar yaşamlarını sürdürmek için gıda ve sıvı tüketmek zorundadır. Ayrıca hijyenini sağlamak ve sağlıklı olabilmek adına kendi temizliğine ve etrafının temizliğine dikkat etmelidir. Bunlarla birlikte insanlar bazen keyif için bazen günlük hayatın zorluklarından bir an olsun uzaklaşmak için ya da başka çeşitli sebeplerle keyfi ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. İşte sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamak adına Ekomini Market Plevne, Balıkesir alışveriş sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamız, sizlerin ihtiyacını en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek amacıyla çabalamaktadır. Bu noktada her türlü manav ve market ürünleri ihtiyacınızda güvenilir adrestir. Bunula birlikte temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve şarküteri ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca et ve et ürünleriyle birlikte süt ve süt ürünlerimizle de sizlere tazeliği ve sağlığı sunmaktayız. Yerli ve yabancı pek çok çeşit alkollü içeceklerimiz ve taze kuruyemiş türlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sizlerin rahatı ve huzuru bizler için çok değerlidir. Bu noktada nezih ortamımızda, güler yüzlü ve ilgili personelimizle gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Buna karşın isterseniz paket servisimizden de yararlanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dürüst ve ahlaklı anlayışımızla sizlerleyiz. Kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR