• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekomini Tekel Kurtköy

Adres :

Sülüntepe Mahallesi Kemerkant Bulvarı No: 3 B İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Buğanli

E-Posta Adresi :

Vdtdgr.1994@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 489 16 36

Ekomini Tekel Kurtköy olarak ;kurtköy en yakın tekel bayi, kurtköy gece açık tekel bayi, kurtköy alkol satış noktası, kurtköy 7/24 açık tekel market, kurtköy alkol meze çeşitleri, kurtköy alkollü içecek satışı, kurtköy evlere alkol siparişi, kurtköy evlere alkol servisi, kurtköy alo paket alkol siparişi, kurtköy evlere sipariş alan tekeller, kurtköy sabaha kadar açık tekel,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Ekomini Tekel Kurtköyen özel alkol çeşitlerini sizlere sunmak için özenle çalışmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alkol çeşitlerini denemek istiyorsanız bizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her markaya ulaşacak ve çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Tekel alışverişlerinizi artık rahatlıkla yapacaksınız. Sizler için her geçen gün çalışmalarımızı yenileyerek tüm tüketici kolaylıkları sunuyoruz.

Adımızdan sıkça söz ettirerek akla ilk gelen tekel shop olmayı başardık. Sizler de bizi tercih ederek çalışmalarımıza tanıklık edebilirsiniz. Alışverişin en güzel ve en pratiğini sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak evinizden çıkmadan tekel ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.
Evden çıkmadan alışveriş artık çok kolay... Online hizmetler sayesinde tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek isteklerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı teslimata ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tekel hizmeti sunuyoruz. Vazgeçilmez Kurtköy tekel bayiniz olmaya hazırız. Aradığınız alkol çeşitlerini bulamıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Alkol ürünlerinin yanı sıra meyve, kuruyemiş, meze, su gibi isteklerinizi sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstediğiniz saatte bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığımız da bulunuyor. Karşılıklı güvene dayalı sunduğumuz kaliteli hizmetimizde geniş müşteri topluluğu için etik değerler doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR