• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekşi Manav ( Bandırma Alo Manav )

Adres :

Paşabayır Mah. Mehmetcik Cad. No: 1 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Sönmezoğlu

E-Posta Adresi :

sonmezoglugida@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 113 74 21

Whatsapp 2:

0 (535) 393 90 30

Firmamız Balıkesir/ Bandırma’ da sebze ve meyve satışını siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet ile sunmaktadır. Alışveriş sektörüne yeni adım atmamıza rağmen, kaliteli duruşumuz ve kaliteli hizmet sunmamız ile ilk tercih edilir olmak bizleri mutlu etmektedir. Ekşi manav ailesi olarak birçok farklı ve değişik tatları bir arada bulundurmaktan gurur duyuyoruz. Her bütçeye ve her bireysel kişiye hitap eden firmamız siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kendini güncelleyerek yolunda ilerlemektedir. Reyonlarımızda ki tüm sebze ve meyveleri güvenilir ve kaliteli tedarikçilerden temin ederek sizlere sunuyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünerek, doğal üretim tekniğini kullanarak ürünlerini yetiştiren toptancılar ile alışverişimizi devam ettiriyoruz.

Hijyen ve temizlik konusunda oldukça hassas davranan firmamızın en küçük bir eksikliğe tahammülü yoktur. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza verdiğimiz eğitimler ile bunu açık dille yansıtan firmamız, müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Firmamızda her bir detay ve her bir nokta düşünülerek dizayn edilmiştir. Müşterilerimizin kolaylıkla alışverişlerini yapabilecekleri ortam hazırlanmıştır. Bununla birlikte personellerimiz keyifle alışveriş yapabilmeniz için sizlere eşlik ederek yardımcı olmaktadır. Sizlere avantajlı ürünler hakkında bilgi vererek, yönlendiren personellerimiz işlerini hakkı ile yapmaktadır.

Firmamıza adım atan her müşteri bizler için özel ve önemlidir. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile daha da güçlenerek yolunda sağlam adımlarla ilerleyen firmamız, müşteri memnuniyetini sağlayarak daha da motive olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin güvenine sahip çıkarak, memnuniyeti sağlayan firmamız, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR