• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ektiren Vinç

Adres :

Acı Dere Mahallesi 6698. Sokak No: 3/b Adana /sarıçam Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cebrail Ektiren

E-Posta Adresi :

ektirenvinc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 516 12 26

Adana vinç ve forklift sektöründe hizmet veren bir firma olarak kurulduğumuz günden itibaren en yenilikçi ve en modern sistemleri ile sizlere hizmet kalitesini yaşatıyoruz. Günümüzde oldukça büyük bir gelişim gösteren inşaat sektörün de her gün yeni gelişmeler ve yeni çalışmalar yapılmaktadır. Firma olarak da özellikle inşaat sektörü için sahip olduğumuz vinç ve forkliftler ile sizlere destek oluyoruz.

Yapıların yapılmasın da veya diğer çalışmalarda büyük iş yükü sağlayan ve insan gücü kullanımını minimuma düşürerek hem zamandan hem de maddi anlamda kazanç sağlayan vinçlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Adana içerisinde vinç ve platform kiralama hizmeti sunarak bu sektörde ayrıcalıklı hizmeti sizlere yaşatıyoruz. En uygun fiyatlar ile kiralama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde, makaslı platform kiralama hizmeti, forklift kiralama hizmeti, sepetli vinç kiralama hizmeti, platform kiralama hizmeti, vinç kiralama hizmeti sunulur.

En uygun fiyatlı vinç kiralama hizmeti alabileceğiniz Adana vinç firması arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. En uygun fiyata maksimum sürede vinç kiralama yapabilir ve yapınız için daha fazla bütçe ayırabilirsiniz. Ekonomik olarak tasarrufun ve kazancın adresi olarak bu konuda yüzünüzü güldürüyoruz.

Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde, müşteri memnuniyetini esas alır ve büyük bir titizlikle kiralama işlemini yapar. Kiralama süresine bağlı olarak fiyat farkları olmaktadır, bunlar için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR