• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

El Yapımı ve Doğal Ürünler

Adres :

Mesel Marina Marmaris Girişi Köylü Pazarı Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Selçuk - Gülcan Selçuk

E-Posta Adresi :

pelinsu_selcuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 475 13 91

Whatsapp 2:

0 (536) 554 67 55

Whatsapp 3:

0 (539) 936 01 67

Doğal ve el yapımı ürünlerin önemini daha da iyi kavradığımız bu günlerde egenin o bereketli topraklarında yetişen her biri birbirinden faydalı bitkilerin maharetli ellerle birleşerek doğal ve tamamen katkısız köy ürünlerini el yapımı doğal ürünler adıyla köylü pazarında beğeninize sunmaktayız.

Muğla Alışveriş sektöründe köylü pazarları doğal ürünler kategorisinde hızlıca yerini almaktadır. Egenin yemyeşil güzelim ilçesi Marmaris köylü pazarında açtığımız ve birbirinden çeşitli ürünleri beğeninize sunuyoruz. Yazın en güzel zamanlarında yapılan tarhanadan tutun, çeşit çeşit bitkilerimiz, meyvelerimiz, sebzelerimiz, kışın sofraları süsleyen ev yapımı enfes turşularımıza kadar en faydalı ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Domates ve biber salçalarımız sevenlerine ulaşmak üzere en doğal ve en kaliteli şekilde hazırlanıyor. Sirkelerimiz ise, ah o bahçemizde özel yetişen ürünlerimizden yapılan doğal sirkelerimizi dinlendirdikten sonra satışa sunuyoruz.

Soslarımız sofralarımızın vazgeçilmezi oluyor. Kendi zeytin ve zeytinyağımız, meyve reçellerimiz, baharat çeşitlerimiz, bal, pekmez ve daha birçok ürünlerimizi stantlarımızda sizlere sunuluyor. Dalından topladığımız taze yapraklarımızı da köylü pazarımızdan satın alabilirsiniz. Bitmeyen ürünlerimizin devamında, karadut, muşmula, marul, maydanoz, sarımsak, taze soğan, pazı, ıspanak, bakla yer alıyor.

Bahçemizde yetişen kudret narı zeytinyağında bekletilir ve ardından siz değerli müşterilerimiz için satışa sunulur. Kendine özgü aromasıyla kekiklerimiz dağdan toplanır ve doğal hali korunarak ambalajlanır. Sofralarınızı ve yemeklerinizi taçlandıracak olan tüm ürünlerimiz için ev yapımı ve doğal oluşundan ötürü her daim tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR