• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ela Ağda Lazer ve Güzellik Salonu

Adres :

Yedi Ocak Mah. Alparslan Türkeş Cad. Elverdi Apt. No: 131/a Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayten Kurtoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 905 21 61

Ela Ağda Lazer ve Güzellik Salonu, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlarımızdan bir tanesidir. Osmaniye güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinen kurumlardan biridir. Müşterilerimizin memnun olmasının çok önemli olduğunun farkında olarak hizmet vermekteyiz.

Kadınların en büyük problemlerin başında istenmeyen tüyler gelmektedir. Bu istenmeyen tüylerden kurtulmak oldukça zahmet verici ve acılıdır. Bu problemi kökten halletmemiz için iki seçenek vardır: Ağda ve lazer. İki yöntemimizde tüyleri kökten çözmek için kullanılmaktadır. Kısa vadede daha iyi sonuç veren lazer uygulamamızın ağdaya göre dezavantajı, sarı olan tüyleri görememesi ve ağdaya göre daha maliyetli olmasıdır. Lazer işlemi yaklaşık altı seans gibi bir sürede bütün istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar. Ağda ise ortalama ayda bir kez yapılması gereken işlemlerden biridir. Güzellik merkezimizde ikisi de profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.

Güzellik salonumuzda saç keratin bakımı, ombre uygulaması, saç kesim modelleri, saç renklendirme işlemleri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. İşlemlerimiz, alanında uzman olan ekibimiz tarafından saçlarınıza zarar verilmeden uygulanmaktadır. Siz müşterilerimizin hayalindeki görünümü gerçeğe çevirmek için uğraşmaktayız. Sizin mağdur olmamanız için bütün tedbirler alınmaktadır. Risk içeren işlemlerde, siz müşterilerimiz ön bilgilendirme yapılmaktadır. İsterseniz işlemi yaptırmama hakkınız vardır. Dediğimiz gibi siz müşterilerimizin sonuçtan memnun olması, en önemli ve gerekli olan şeydir. Bizi tercih ederek istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR