• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ela Bulgay Güzellik Salonu

Adres :

Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı 36/ A Ata 2/3 Kat: 9 Daire: 83 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ela Bulgay

E-Posta Adresi :

akeeva.elnura@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 025 76 76

Estetik bakım ve güzellik işlemleri insanlar için her dönemde büyük bir öneme sahip olmuştur. Yaşanılan döneme göre bu güzellik, estetiklik ve bakım farklı tarzlarda ve yapılarda gerçekleştirilse de her daim en iyisi ve en güzeli hedeflenmiştir. İşte bu en iyiye ulaşmak isteyenler içinde profesyonel düzeyde hizmete veren kurumlara gereksinim duyulmaktadır. Bizler Ela Bulgay Güzellik Salonu olarak günümüzün en iyi ve modern bakım – estetik hizmetini gerekli profesyonellik çerçevesinde sizlere ulaştırmaktayız.

Ela Bulgay Güzellik Salonu olarak İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunan işletmemizde siz değerli müşterilerimize gerekli profesyonel bakım ve estetik hizmeti sunmaktayız. Salonumuza işletmeye başladığımız ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, eşsiz, güvenilir, sağlıklı, steril, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız neticesinde İstanbul güzellik merkezi alanında sizler tarafından tercih edilen modern bir salon haline gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde Ela Bulgay Güzellik Salonu olarak bizleri tercih ederek kendinize değer katabilir, estetik ve güzelliğinizi arttırabilirsiniz.

Güzellik salonumuzda sizler için vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında cilt bakım uygulamaları, cilt bakım kürleri, kirpik lifting, manikür, pedikür, oje tasarım işlemleri, makyaj ve daha birçok farklı alanda sizlere hizmetler sunmaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında son teknoloji cihazlar, kişisel ekipmanlar ve kaliteli bakım ürünleri ile gerekli çalışmaları sergilemekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir, gerekli hizmetleri uygun fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR