• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elazığ Vestel Yetkili Servisi Zirve Teknik

Adres :

Yeni Mahalle İlteriş Sokak No: 7/c Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feti Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

feti.deniz@servisvestel.com

Whatsapp 1:

0 (544) 212 24 35

Whatsapp 2:

0 (544) 212 24 35

Ülkemizde en fazla satan beyaz eşya markalarından birisi olan Vestel’in yetkili servisi olan firmamız tüm beyaz eşyalarınızın onarım, montaj ve bakım işlemlerini yapmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizlere bu alandaki en başarılı çalışmaları sunabilmekte ve alanında uzman çalışmalar yürütmektedir. Yeni aldığınız beyaz eşyaların montajını en başarılı şekilde montajını yapan firmamız arıza durumunda onarımlarını da başarılı şekilde yapmaktadır.

Konusunda uzman olan firmamız beyaz eşyalarınızın onarım işlemlerini yerinde veya servisimizde kısa sürede yapabilmektedir. Vestel markalı tüm ürünlerde sizlere profesyonel ve başarılı bir şekilde onarım ve bakım çalışmalarını sunmakta olan firmamız deneyimli ekibi ile başarılı şekilde çalışmalar yürütmektedir.

Elazığ teknik servis olarak Vestel markası tüm modellerde sizlere bakım ve onarım çalışmalarını sunmaktayız. Buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi ile klimalarda tüm onarım çalışmalarını yürüterek sizlere en başarılı şekilde hizmetler sunabilmekteyiz. Klimalarınızın bakımları konusunda da deneyimli ekibimiz ile sizlere başarılı hizmetler sunabilmekteyiz. Televizyonların kurulumu ve onarımı konusunda da profesyonel teknik servis hizmetlerini sunmaktayız.

Alanında yıllardır başarılı çalışmalar yürüten firmamız uzman ve deneyimli teknik ekibi ile beyaz eşyalarınızın onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapmakta ve yedek parça teminini sorunsuz olarak yapabilmektedir. Konusunda uzman olan firmamız Vestel markalı tüm beyaz eşyalarınızın montaj ve onarım gibi işlemlerini sorunsuz olarak kısa sürede garantili bir şekilde yapmakta ve sizlere hizmet sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR