• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elazığ Yöresel Şarküteri ( Ümraniye Şarküteri Marketi )

Adres :

Aşağı Dudullu Huzur Mahallesi Aşık Şenlik Caddesi No3 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yıldız

E-Posta Adresi :

kalkanya-24@hotmail.de

Whatsapp 1:

0 (539) 505 66 61

Elazığ Yöresel Şarkuteri olarak;istanbul Ümraniye tulum peyniri satışı,istanbul Ümraniye hakiki süzme bal satışı,istanbul Ümraniye çökelek peyniri satışı,istanbul Ümraniye ayvalık zeytinyağı satışı,istanbul Ümraniye hakiki zeytinyağı satışı,istanbul Ümraniye günlük süt satışı,istanbul Ümraniye alo günlük süt satışı,istanbul Ümraniye toptan köy yumurtası satışı,istanbul Ümraniye alo paket evlere şarküteri hizmeti,istanbul Ümraniye en yakın şarküteri,istanbul Ümraniye şarküteri marketi,olarak hizmet vermekteyiz.

EV VE İŞ YERLERİNE PAKET SERVİSİMİZ VARDIR..

Elazığ Yöresel Şarkuteriolarak İstanbul Ümraniye’de bulunan işletmemiz uzun yıllardır kalitenin ve güvenin vazgeçilmez adresidir. Sağlıklı beslenmek için öncelikle sağlıklı lezzetlere ulaşmak gerekir ve günümüzde özellikle İstanbul gibi metropollerde bu, son derece zordur. Bölgemizin bu eksiğini fark ederek çıktığımız yolda biz, yıllardır tamamen doğal, el emeği göz nuru şarküteri ürünlerini siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyor, taptaze halleriyle tercihine açıyoruz.

İstanbul alışveriş,şarküteri sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak katkısız, kendi emeklerimizle ürettiğimiz ürünlerimizi yine ilk elden reyonlarımıza taşıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana geleneksel değerlerimizden ödün vermeden kendimizi yeniliyor, teknolojiyi kullanıyor, en yeni teknolojilerin en kısa sürede işletmemiz bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunarak her damak zevkine ve her tüketim ihtiyacına çözüm üretiyoruz. Ürün gruplarımızı sürekli yenileyerek orijinal tatlarından ödün vermeden daha geniş kitlelerin tüketim ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İşletme olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, taleplerinizi değerlendiriyor ve en doğru çözümleri tam zamanında hayata geçirmeye çalışıyoruz. Uzun zamandır bölgemizin en çok tercih edilen şarküterisi konumunda bulunsak da başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Güler yüzlü hizmet ilkemizle ürünlerimizin her birinin eşsiz lezzetlerde olmasını, taptaze bulunmasını, güvenle tüketilebilecek kalitede olmasını sağlıyoruz. En doğalı ve organiği uygun fiyat avantajlarıyla sofralarınızla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR