• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elektrikli Ekskavatör

Adres :

Mescit Mahallesi Birmes Oto Sanayi Sitesi Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Tan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@eym-muhendislik.com

Whatsapp 1:

0 (532) 491 50 30

Whatsapp 2:

0 (541) 491 50 30

Whatsapp 3:

0 (532) 491 50 30

Whatsapp 4:

0 (541) 491 50 30

Firmamız kurulduğu günden bu güne kendini yenilemekte ve elektrikli ekskavatör konusunda sürekli gelişim sağlamaktadır. Ülkemizde sektörün önde gelen firması olma yolunda çalışıyor, ülkemize ve insanlığa katkı sağlamak için çabalıyoruz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız her işi uzman çalışma arkadaşlarımızla, yüksek özveri ve titizlikle yapıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri, kaliteden ödün vermeden hızlı ve en doğru şekilde yapmayı hedefliyoruz. Bu sayede, karşılıklı güven ve sevgi bağı oluşturduğumuzu düşünüyoruz. İstanbul makina firmaları arasında adımızdan sıkça söz ettirdiğimizi siz değerli müşterilerimizin geri dönüşlerinden anlıyoruz.

Elektrikli ekskavatör kullanarak doğaya olan zararımızı minimuma düşürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz sadece insana değil doğaya da saygıyı ilke ediniyor ve doğayı yarınlarımız için korumayı hedefliyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için önemli olan temellere toprak atıyor, sizlerin yerinden kaldırılamaz olarak gördüğünüz taşları yerinden oynatıyoruz. Sizin istek ve arzularınız doğrultusunda dilediğiniz yeri, dilediğiniz güzelliğe çevirmeyi amaçlıyoruz. Biz, makinalarımıza ve ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz, amaçladığınız ne varsa onu en doğru ve kaliteli şekilde yerine getireceğimizi biliyoruz. Yılların bize kattığı deneyimle gelişiyoruz. Geliştikçe sizin güveninizi katbekat kazanabiliyoruz. Memnuniyetinizle ses getiren firmamızda kendi kalite çizgimizden şaşmak istemiyoruz. Kalitemize her gün gelişen teknolojiyle yenilerini ekliyoruz. Biz, gelişerek büyürken yanınızda olmak istiyoruz çünkü ayağınıza taş değsin istemiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR