• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elf Baby Swim School And Spa

Adres :

Şeker Mah. 1407. Cad. A Blok No: 4/a Diamond Plaza No: 46 ( Ayaş Yolu Üzeri Gimsa Yanı ) Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Büyükarslan

E-Posta Adresi :

eliff.buyukarslan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 131 35 43

Elf Baby Swim School And Spa, Ankara sağlık ve eğitim sektöründe çocuklara özel hizmet veren en önemli işletmelerden biri ve aynı zamanda Türkiye’nin alanlarında ve müşteri memnuniyeti kazanma konularında en başarılı işletmelerinin tercih ettiği online işletme kataloğu birmilyonnokta.com platformu üyelerinden biridir. Okul öncesi eğitim ve fiziksel faaliyetlerin çocukların gelişimine olan pozitif etkinin farkındalığı ile harekete geçen işletme, yeni doğanlardan itibaren farklı yaş gruplarındaki çocukların su ile tanışmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda anne babalara bebeklerinin sağlıklarını korumaları adına çeşitli tavsiyeler de sunan işletme, farklı masaj teknikleri ile çocukların rahatlamalarını, daha kolay uyumaları konusunda da ebeveynlere yardımcı olmaktadır. Özellikle kolik gibi aile büyüklerinin bile gündelik hayatını çok fazla etkileyen durumlara karşı etkili olabilen masajlar, farklı birçok sorunun da çözülmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Bebeğin temas konusunda da daha rahat ve açık olmasına yardımcı olan masajlar, daha sosyal bir kişilik oluşması açısından da etkili olabilmektedir.

Çocukların su ile tanışarak, onlara tamamen farklı bir hareket özgürlüğü yaşatan ortamdan en fazla verimi almalarını da amaçlayan Elf Baby Swim School And Spa, çocukların ufak yaşta yüzmeye ve su içinde olmaya alışarak, kas ve kemik yapılarının daha hızlı ve verimli gelişmesini amaçlamaktadır. Aynı zamanda çocukların dokunma, denge ve ısıyı hissetme yeteneklerinin de daha hızlı gelişmesine yardımcı olan yüzme, büyükler için olduğu kadar çocuk ve bebekler için de tavsiye edilen bir aktivitedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR