• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Elektrik Tesisat Proje

Adres :

Dereköy Mahallesi Dereköy Caddesi No: 83/a Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyhan Akkuş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 246 70 66

Whatsapp 2:

0 (543) 491 37 94

Elif Elektrik Tesisat Proje olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Muğla tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren Elif Elektrik Tesisat Proje firması olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Görüp görebileceğiniz tüm yapı sistemlerine elektrik tesisatı yapabilmekteyiz. Firmamız aynı zaman da çalıştığı çevrede oldukça popüler bir firmadır. Ve hedefimiz de çalıştığımız sektörde birincil firma olmaktır.

Firmamızda yaptığımız işler de hedefimiz uzun vadeli, sağlam, güvenilir ve müşteri istekleri doğrultusunda hizmet vermektir. Bu doğrultuda firmamız alanında eğitimli, çalışkan deneyimli ve uzman insanlar ile çalışmaktadır. Bu sebepledir ki yaptığımız işler en üst kalitededir. Aynı zamanda kullandığımız tüm ürün, alet ve edevatlar son kalite ürünlerden oluşmaktadır.

Verdiğimiz hizmetten yararlanan müşterilerimizin için ilk iş olarak usta çalışmalarınız tarafından keşif çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar verdiğimiz hizmetin süresi çok büyük ölçüde kısaltmakta ve çalıştığımız alana en az zarar ile çalışmamızı sağlamaktadır. Bu da müşterilerimizin yine memnuniyetini arttıran unsurlardan birisidir.

Siz müşterilerimiz için bir diğer hizmetimiz her zaman kendimize belirlediğimiz uygun fiyat politikasıdır. Ve firmamız bu fiyat politikasından taviz vermemektedir. Verdiğimiz hizmetler de çalışanlarımızın hepsi müşteri odaklı çalışmakta ve maddi kaygılardan sıyrılmış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için irtibat yolları ile bize ulaşıp üst düzey hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR