• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Kasap

Adres :

Keleş Harım Caddesi Türkbükü Mah. No: 5/4 Bodrum Muğla ( Divan Otel Karşısı) Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Otlu

E-Posta Adresi :

otlu71@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (553) 119 04 84

Whatsapp 2:

0 (533) 041 72 05

Elit Kasap Firmamız ;Bodrum Türkbükü en yakın kasap,Bodrum Türkbükü evlere sipariş alan kasap,Bodrum Türkbükü evlere et siparişi,Bodrum Türkbükü helal kesim et satışı,Bodrum Türkbükü güvenilir kasaplar,Bodrum Türkbükü şarküteri kasap,Bodrum Türkbükü kurban kesim hizmeti,Bodrum Türkbükü kurban eti parçalama,Bodrum Türkbükü kurbanlık hisse satışı,Bodrum Türkbükü islami şartlara uygun kurbanlık kesimi,Bodrum Türkbükü kurbanlık hisse satışı,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Tükettiğimiz besinlerin lezzetinin yanında, kalitesi de fazlasıyla önem teşkil etmekte. Beslenmemizde yediğimiz yemeklerin kalitesi, sağlığımızı da önemli ölçüde etkilemektedir. Özellikle et ürünleri, kaliteli protein kaynakları oluşturması açısından sağlıklı diyetlerimizde, normal miktarlarda yer vermemiz gereken ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin tüketiminde kalitesine fazlasıyla da dikkat etmek gerekmektedir.
Elit Kasap olarak yemeğin temel şehirlerinden biri olan Muğla /Bodrum’da faaliyetini sürdürmekte olan işletmemiz, en kaliteli et ve et ürünleri satışı yapmaktadır. Temin ettiğimiz büyükbaş hayvanların, beslenmelerine kadar dikkat edildiğini öngördüğümüz yerlerden sağlayarak, satışını yaptığımız et ürünlerinin kalitesini de bu doğrultuda artırmaktayız. İşletmemiz hem kasap, hem de şarküteri olarak çalışmasından kaynaklı sadece et ve ürünlerinin satışında değil, aynı zamanda bununla alakalı ürünlerin pişirilmesinde de sizlere yardımcı olmaktadır.
Kasap sektöründe bir farklılık oluşturarak müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.
Biz, kaliteden yana olan çalışma anlayışımızla her zaman çalışma ortamlarımızı steril tutuyor, temin ettiğimiz bütün besinlerin hem hijyenine hem de kalitesine dikkat ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR