• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Kuruyemiş

Adres :

Eski Dabaklar Çarşısı 903 Sokak No: 13 Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdülhakim Bal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 633 67 82

Whatsapp 2:

0 (543) 555 19 34

Whatsapp 3:

0 (545) 730 64 01

Birmilyonnokta.com üyesi olan Elit Kuruyemiş, Siirt yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet vermektedir. İşletmemizin hizmet verdiği bu sektörde müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve korunması için bizler her zaman özenle ve dikkatle çalışmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmetten doğru fiyata faydalanmak için sizler de işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Merkezde bulunan işletmemiz yeme ve içme üzerine hizmet vermektedir. İşletmemizde farklı pek çok ürünün satışı yapılmaktadır. Bizler yüksek kaliteye sahip bu ürünleri uygun fiyata satışa sunuyoruz. Kuruyemiş üzerine kurulan işletmemizde farklı pek çok kuruyemiş çeşidi bulunuyor. Çekirdek çeşitleri, fıstık çeşitleri, fındık, ceviz, üzüm, badem gibi birçok ürün bulunuyor. Kuruyemiş çeşidinin fazla olduğu işletmemizde aynı zamanda şeker sucuğu, pekmezli sucuk, cevizli sucuk, kuru pasta, kurutulmuş meyve ve sebzeler de bulunuyor. Taze olarak satışa sunulan bu ürünlerle birlikte paket ürünlerimiz de bulunuyor. Ev yapımı peynir çeşitleri, çökelek çeşitleri, sos çeşitleri, sabun çeşitleri, bal gibi birçok ürün bulunuyor.

Sağlığa uygun koşullarda üretilen ve paketlenen bu ürünler istenilen miktarda satışa sunuluyor. İşletmemizde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İşletmemizi tercih eden müşterilerimiz için kendimizi geliştiriyor, yeni lezzetleri de satışa sunmaya özen gösteriyoruz. Sizler de kaliteli ve lezzetli ürünleri uygun fiyata almak için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Bizler ekip olarak kalitemizden ödün vermeden ürün satışı yapmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR