• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Perde

Adres :

Aktekke Mahallesi Yalçın Caddesi No: 26 Kastamonu Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cebrail Songur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cebrail3751@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 001 37 51

Whatsapp 2:

0 (531) 398 17 69

Whatsapp 3:

0 (546) 267 39 83

Whatsapp 4:

0 (555) 001 37 51

Perdeler genellikle odaların camlarının kaplanması ve dış çevre ile odaların bağlantısının kesilerek daha özel bir yaşam alanının oluşturulabilmesi için kullanılan ev eşyaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Perdelerin en önemli görevlerinden bir tanesi bu hususi ortam sağlama işlevi olsa dahi perdelerin başka birçok kullanışlı olduğu alan bulunmaktadır. Perdeler sahip oldukları şık tasarımlar sayesinde odalarınızın daha güzel bir görünüşe sahip olmasını da sağlayabilecektir.

Odalarınızın daha şık görünebilmesi amacı ile tasarlanmakta olan şık perdelerimiz sizlerin kolaylıkla sahip olabilmesi için en ekonomik fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır. Profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan perdelerimiz odalarınızın daha şık bir görünüme sahip olabilmeleri için özen ve titizlik ile hazırlanmış ürünlerdir. Bu sayede siz de geniş ürün yelpazemiz arasından odanıza ve mobilyalarınıza en uygun ürünleri kolaylıkla seçerek odalarınızın daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilecek ve eviniz içerisinde daha hoş, daha keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Firmamız perde satışı hizmetinin yanı sıra müşterilerine perde ile ilgili ihtiyaç duyacakları birçok hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında perde yıkama hizmeti gelmektedir. Perdelerinizin temizliği de firmamız tarafından profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde zahmete girmeden perdelerinizi de temizletme imkanı kurumumuz tarafından avantajlı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Kastamonu tekstil giyim sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız avantajlı hizmetlerine ulaşmak için irtibat numaralarımız üzerinden bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR