• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Vip Kurs Merkezi

Adres :

Yeşilyurt Mah. Ak Parti Binası Kat: 3 Tokat » Erbaa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yumşak - Fatih Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 575 63 66

Whatsapp 2:

0 (506) 510 49 39

Birmilyonnokta.com çatısı altında toplanan yeni üyelerden Elit VIP Kurs Merkezi olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Geleceğin güçlü ve sağlam akademisyenlerini yetiştirerek toplumun ihtiyacı olan seviyeye getirmekteyiz. Öğrencilerimize 7/24 zaman ayırarak eğitim konusunda hemen hemen her problemlerini çözme odaklı çalışmamızı yürütmekteyiz. Siz değerli öğrencilerimize kaliteli hizmetimizi sunmaktan gurur duymaktayız.

Üniversiteye giriş sınavı, KPSS sınavı, dikey geçiş sınavı ve liseye hazırlık sınavı gibi hayatımızda yer alan daha birçok sınava firmamız ile tüm özgüveninizi toplayarak hazırlanma zamanı. Geçmişte verdiğimiz eğitimler ile başarılı yerlere gelmiş öğrencilerimiz gururumuzdur ve bu gurur ışığında her yıl bu gururu yeniden yaşamak bizi mutlu etmektedir.

Temiz ve ferah derslikleriyle ve son teknolojiyi kullanarak eğitim veren firmamız tercihlerde ilk sırayı temsil etmeye devam ediyor. Deneyimli eğitmen kadrosu ve kaliteli eğitimi ile Ankara eğitim sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Hem hesaplı hem de güvenilir olan firmamız öğrencileri üzerinden tüm toplumun hayal ettiği geleceği oluşturmaya azimle yürümektedir. Tercihinizden hiçbir zaman pişman olmayacağınız eğitim kursumuza adresimizden veya bizleri arayarak ulaşabilir ve dilediğiniz her şeyi sorarak bilgi alabilirsiniz.

Gençlerin hayal ettiği geleceğe ulaşmalarında en az ebeveynleri kadar kendimizi sorumlu görmekte ve bu sorumluluğu tüm azmimizle yerine getirmeye çalışmaktayız. Hayat sınavlardan ibarettir ve bu sınavlardan korkmak yerine gelin Ankara eğitim ile aşalım. Eğitimi eğlenceli hale getiren kurumumuza hemen ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR