• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eliz Oto Kurtarma

Adres :

Şehit Mustafa Mah. 3051 Sok. Uğur İş Hanı Bodrum Kat Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Kabakçı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 919 10 62

Mersin Tarsus’ta çalışmalarını büyük bir özen ve ciddiyetle gerçekleştiren işletmemiz, başarılı çalışma hayatına devam ediyor. Her zaman en iyi ve doğru hizmeti sunmayı amaçlayan müessesemiz, bu hedefi doğrultusunda hızlı ve pratik hizmetler sunuyor. Pek çok sürücünün en büyük kaygılarından birini oluşturan yolda kalma sorunlarında kısa süre içinde yardımınıza geliyoruz.

Mersin oto kurtarma sektöründe, yaptığımız doğru ve nitelikli işler sayesinde, diğer işletmelere bir örnek oluşturmayı hedefliyoruz. Bu amacımızı gerçekleştirmek için de her geçen gün daha çok çalışarak hizmet kalitemizi güçlendiriyor ve sağlamlaştırıyoruz. Siz değerli müşterilerimize her zaman hak ettiği hizmeti sunmak adına daha çok çalışıyoruz.

Eliz Oto Kurtarma ailesi olarak, tüm çalışma arkadaşlarımız ile sorumluluk bilincinde ve disiplininde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede her hizmet verdiğimiz müşterimizin memnuniyetini kazanmak için en iyi hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Sektörde hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sunan sayılı işletmelerden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman bizi tercih eden müşterilerimize doğru hizmet vermeyi hedefleyerek ilerliyoruz.

İşletmemizin en temel hedefi, bizi tercih eden müşterilerimize her zaman doğru hizmet vermek ve bu hizmetten memnun olmalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Bu şekilde de, sizlerden gelen taleplere hızlı dönüş yapma kapasitemizi genişletiyoruz. Sizler de bu konuda güvenilir ve profesyonel bir şirketten hizmet almak isterseniz, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR