• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ella Optik

Adres :

Reşatbey Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Abidin Ramazanoğlu Pasajı No: 47/d Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Manap

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ellaoptikadana@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 276 66 49

Whatsapp 2:

0 (543) 276 66 49

Ella optik olarak optik sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimize Adana ili Seyhan ilçesinde yerli bir firma olarak devam etmekteyiz. Adana hizmet sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız deneyimli satış danışmanları, profesyonel optisyenler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mağazamızda dünyanın en ünlü, en kaliteli marklarının optik cam, optik çerçevelerini, lenslerini, güneş gözlüklerini, dereceli gözlüklerini ve diğer tüm optik gereçlerini bulabileceğiniz distribütör garantisi altında ulaşabileceğiniz bir hizmet ağı sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana misyonumuzu uygulamakta, sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu hizmetleri en güncel şekilde müşterilerimize sunmayı ilke edinerek çalışmaya devam etmekteyiz. Sayısız müşterimize görme yetisini yükseltici, modaya uygun trend ürünlerin hızlı temini konusunda yaptığımız yardımlarımızın bizde yaşattığı mutluluk ile daha çok çalışmakta ve müşterilerimize hizmet kalitesini düşürmemekteyiz.

Mağazamızda Ray-Ban, Emperio Armani gibi dünya markalarından oluşan 60’a yakın marka ve 5000’ den fazla ürün seçeneği ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimize devam etmekteyiz. Ürün satış sonrası olan servisimizde 7/24 destek sağlayarak müşterilerimizin mağdur edilmemesi konusunda büyük bir titizlik içerisinde çalışmaktayız.

Göz sağlığı çok önemli bir sektördür. Bu yüzden imitasyon ürünlerden uzak durulması konusunda Ella optik olarak siz değerli müşterilerimizi uyarmaktayız. Ürün temini konusunda distribütör satıcı olan Ella Optik’i tercih ederek güvence altında hizmete ulaşabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bilgi almak için arayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR