• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elmacık Su Gölbaşı

Adres :

Bahçelievler Mah. 281 Cad. No: 51/a Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Gökgöz - Mesut Safçı

E-Posta Adresi :

salihgokgoz2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 447 57 74

Başarılı çalışma hayatına hız kesmeden devam eden firmamız Elmacık Su Gölbaşı, Türkiye’de on binlerce markaya ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzde yaşamın bulunduğu her alanda ihtiyaç duyulan damacana su hizmetlerini sunan firmamız, alanında en çok tercih edilen firmalardan olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ankara damacana su sektöründe, örnek çalışmalara imza atan şirketimiz sektördeki diğer firmalara da öncülük yapmaktadır. Kaynağından kalite standartları doğrultusunda çıkarılan lezzetli ve mineralli içme suyu, evinize kadar firmamız aracılığı ile taşınmaktadır. Çok katmanlı yapısı ile suyun tazeliğini muhafaza eden ve lezzetini koruyan damacana teknolojisi ile lezzetli su bir telefon kadar uzağınızda.

Elmacık Su Gölbaşı ailesi olarak hızlı ve doğru hizmet sunmak adına geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile hizmet sunuyoruz. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, bulunduğunuz konuma göre en yakın çalışma arkadaşlarımız siparişlerinizi hızlı şekilde teslim etmektedir. Müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalarımız ile, yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız damacana su satışının yanı sıra farklı boyutlarda pet şişe su ve cam damacana opsiyonlarını da sunmaktadır. Bu sayede çok daha farklı yaşam alanlarına ve ihtiyaçlara hitap edebilmeyi hedefliyoruz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerde hız ve memnuniyet ilkelerini yerine getirecek bir anlayış sunuyoruz. Her türlü paketli içme suyu ihtiyacı için firmamıza telefon numarası üzerinden ulaşarak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR