• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elmas Anne Anaokulu

Adres :

Vani Mehmet Mahallesi Turgut Özal Cad No 7/1 Kestel Bursa Gümüş Düğün Salonu Yanı Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muazzez Yiğit

E-Posta Adresi :

elmasanneanaokulu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 556 98 56

Whatsapp 2:

0 (505) 556 98 56

Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı olarak çalışan Elmas Anne Anaokulu çocuklarımıza uzun yıllardır eğitim vermekte ve onların gelişimine katkı sağlamaktadır. Kurumumuz çocuklarımızın eğitim hayatına başlamadan önceki alışma evresini daha hızlı ve güvenli bir şekilde atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Elmas Anne Anaokulu olarak çocuklarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Elmas Anne Anaokulu Bursa ilinin Kestel ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Bursa eğitim sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha iyi bir eğitim kalitesi yakalanması adına gerekli çalışmalarımızı yapmaya devam etmekteyiz.

Kurumumuzda siz değerli velilerimizin çocuklarına okul öncesi destek, okula alıştırma ve okul korkusu gibi sorunlarına çözüm bulmak adına hizmet vermekteyiz. Çocuklarımız toplu ortamda paylaşma duygusunu geliştirmekte ve toplu aktivitelere katılım konusunda destek olmaktayız. Kurumumuz bünyesinde gelişime açık, alanında eğitimli öğretmenler eşliğinde eğitim verilmekte ve çocuklarımıza doğru birer rol model örneği olmaktadır. Ayrıca kurumumuzda kaliteli, insan sağlığına zararlı olmayan oyuncaklar, yeni ve kaliteli eşyalar, mini oyun parkları ve çocuklar arası etkileşimi sağlayan aktiviteler ve birçok daha farklı çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Eğer sizlerde çocuklarınızın okul adaptasyon sürecini kolaylaştırmak ve eğitimine başlamak istiyorsanız ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Elmas Anne Anaokulu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR