• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elzem Perde Sistemleri

Adres :

Atatürk Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bostan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@elzemperde.com

Whatsapp 1:

0 (536) 885 04 01

Ankara’nın Çubuk ilçesinde hizmet veren Elzem Perde Sistemleri birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara tekstil giyim sektöründe pek çok büyük firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Ev tekstili denince akla ilk gelen şeyler perde ve halılar gelir. Firmamız perde çeşitleriyle müşterilerimize hizmet vermektedir. Günümüzde perde çeşitleri dekorasyona olan ilgiden dolayı artmıştır. Firmamızda dikimi yapılan perde çeşitleri; tül perde, zebra perde, ofis perdeleri, dikey tül perde, fon perde, baskılı perde ve stor perde olarak sıralanabilir.

Uzun yıllardır sektörde var olan firmamız kaliteden öden vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede de müşteri güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Perde diktirmek üzere karar veren müşterilerimiz firmamız ziyaret ederek ya da bize ulaşarak destek alabilirler. Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile adresinize gelerek ölçü alırız. Sonrasında tül ya da gerekli malzeme çeşidi seçilir. Fiyat hesaplamaları sonrasında da perdeler dikilmeye başlanır. Her model perde için farklı şekilde ölçü alma yöntemleri vardır.

Perdelerimiz toptan ve perakende olarak satışa sunulmaktadır. Uygun fiyat uygulaması firmamızın vazgeçilmez prensiplerinden biridir. Sizlerin istek ve ihtiyacınıza yönelik perdeleri size sunarken fiyatlarımızı da uygun tutacak şekilde çalışmalarımıza başlarız. Perde satışı sonrasında ürünlerle ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda satış sonrası hizmetlerimizle de yanınızdayız. Perdelerinizi diktikten sonra teslim etme sırasında montaj işlemlerini de tamamlamaktayız. Perdelerinizin teslimatında kullanım, temizlik gibi gerekli tüm bilgileri uzman personellerimiz sizlere aktarmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR