• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emelce Butik Pasta

Adres :

İstanbul Kocasinan Bahçelievler İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Şahin

E-Posta Adresi :

kayram2010efe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 796 20 58

Sektörünün önde gelen isimlerinden olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz ekibimizle birlikte sadece pasta yapmıyor, pastaları tasarlıyor ve özenle sunuyoruz. Aldığımız eğitimler, kazandığımız tecrübeler ve hayal dünyamızın geniş olması sayesinde sizler için en güzel tasarımları yapıyoruz. Pastanemizde her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz. Günlük hazırladığımız pasta çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Pastalarımızın lezzetinden ve tazeliğinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Biz, her gün taze ve lezzetli pasta çeşitleri yaparken sipariş üzerine de hizmet vermekteyiz. Özel tasarım pasta siparişi vermek istiyorsanız Butik Pasta ailemizden yardım alabilirsiniz. Pasta siparişi aldıktan sonra müşteri ile detaylı bilgi alışverişi yapıyoruz. Pastanın nasıl olması gerektiğini, pastanın kaç kişilik olması gerektiğini, tasarımda nelere yer vermemiz gerektiğini müşteri ile görüşerek belirliyoruz. Biz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek hem lezzetli hem de güzel tasarımlı pastalar hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu pastalarla özel günlerinizi kutlayabilir, eğlenceli zamanlarınızı tatlandırabilirsiniz.

Pastanemizde vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda her zaman güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle müşterilerimizi ağırlıyoruz. Ekibimizle birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz ve işimize gerekli özeni, dikkati gösteriyoruz. Hazırladığımız pastalarda sağlığa zararlı malzemeler kullanmıyoruz. Pastanemizde sadece pasta üzerine değil aynı zamanda şerbetli ve sütlü tatlılar üzerine de hizmet veriyoruz. Hazırladığımız bu tatlıları istek üzerine sipariş alıyoruz. Sizler de bu lezzetleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR