• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Yapı Dekorasyon

Adres :

Fevzipaşa Mahallesi Atanaj Caddesi No: 20/c Didim/aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Yıldırım

E-Posta Adresi :

emincan04@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 254 49 23

Whatsapp 2:

0 (537) 254 49 23

Aydın inşaat sektöründe kurulmuş bir firma olarak, kurulduğumuz günden itibaren bu sektörde en profesyonel çalışmaları en uzman kişiler ile birlikte sunmaktayız. İşinde kendini giderek ilerleten bir firma olarak bu sektörde yapılan yeniliklerden hemen haberdar olmaktayız. Hizmetlerimizi sizlere en kaliteli düzeyde sunmak için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. 1.sınıfr malzemelerimiz, uzman kadromuz ile birleştiğinde ortaya profesyonel hizmet kalitesi çıkmıştır.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, çatı oluk tamiri, çatı oluk sistemleri, mutfak tadilat hizmeti, banyo tadilat hizmeti, saten boya ustası, çatı tamiratı, yapı dekorasyon hizmeti, alçı boya ustası hizmeti, güneş paneli kurumlu hizmeti, su tesisatı ustası hizmeti, yer döşeme ustası hizmeti, mutfak tadilatı hizmeti, deş cephe kaplama, mantolama hizmeti, güneş paneli kurulumu hizmeti yer almaktadır.

Tamir hizmetlerimizde görevli olan ustalarımız, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi ile çatılarınız içi en dayanıklı ve en güvenilir malzemeleri kullanarak hizmet sunmaktadır. Aydın içerisinde inşaat sektöründe bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özellikte bu olmaktadır. Deneyim ve tecrübelerin işe aktarıldığı bir firma olarak titiz ve özverili çalışmalarımız sayesinde müşteri memnuniyetini tam olarak sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sunmak için bu sektör içerisinde en kaliteli ekip ile çalışıyor ve en kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatlı hizmeti veriyoruz. Sizlerde kaliteyi ayrıcalıklı fiyatlar ile yaşamak için hemen bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR