• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Oto Bakım Onarım Servisi

Adres :

Habipler Mah. Sütçüler Cad. No: 106 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suatusta0772@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 277 01 18

Whatsapp 2:

0 (533) 197 07 72

Araçlarınızın düzenli şekilde bakımlarının yaptırılması yolculuklar sırasında karşılaşılabilecek olan olası arıza ve kaza durumlarının önlenmesinde büyük öneme sahiptir. Bu neden ile araçlarınız düzenli şekilde bakımlarının yapılmasını bizler Emir Oto Bakım Onarım Servisi olarak sizlere tavsiye etmekteyiz. Oluşan sorunları minimal düzeye çekmek, olası mağduriyetleri en aza indirmek adına kurum olarak oto bakım onarım servis hizmeti, yol yardım desteği ve daha birçok hizmeti sizlere ulaştırmaktayız.

Emir Oto Bakım Onarım Servisi olarak Antalya ilinin Kepez ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize ve halkımıza hizmetler sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana Antalya ile güzergahında gereksinim duyacağınız yol yardım desteğini hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmakta, müşteri memnuniyet odaklı çalışma yapımız neticesinde de Antalya yol yardım alanında siz değerli halkımız tarafından tercih edilen değerli bir yol yardım hizmeti sağlayıcısı haline gelmiş bulunmaktayız. Bu konumun korunması ve geliştirilerek daha vizyoner bir hizmetin sizlere sunulması adına hizmet kalitemizi arttırmaya devam etmekteyiz.

Emir Oto Bakım Onarım Servisi olarak vermiş olduğumuz yol yardım desteği hizmetlerimizde modern çekici araçlarımız, etkili ve tecrübeli çalışan kadromuz, tecrübeli kurumsal firma geçmişimiz, 7 gün 24 saat sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ile gerekli çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, mağduriyetini profesyonelce çözüme kavuşturabilirsiniz. Emir Oto Bakım Onarım Servisi her zaman yanınızda.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR