• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emiraç Mobilya ve İnşaat

Adres :

Bahçeşehir Mahallesi Alanyurt Sokak No: 3/5 Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Çetin - Durmuş Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emiracabdullah@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 974 58 90

Whatsapp 2:

0 (543) 342 03 95

Emiraç Mobilya ve İnşaat olarak mobilya,mutfak dolabı,vestiyer,yüklük,gardolap,sedir,tv ünitesi,laminat parke,kapı,ayakkabı dolabı,ayakkabılık,cam balkon,duşakabin,demir doğrama,ferforje,demir korkuluk,pencere korkuluk,alüminyum doğrama,demir kapı,sürgülü kapı,bahçe çitleri,bahçe kulübeleri,kamelya,çardak,hobi bahçesi kulübeleri,asmalık,1977 beri hizmet vermekteyiz.

Konya mobilya tasarımı ,mobilya imalatısektöründe gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve başarısı ile müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Konya sınırları içerisinde yer alan mobilya serüvenimizi tüm ülkeye yaymak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Firmamızın amacı sektörün iyisi olmak değildir, sektörün en iyisi olmaktır. Biz işimizde hataya yer vermiyoruz, yüksek kalitemiz ve başarımızla öne çıkıyoruz. Başarı ve tecrübe unsurlarının birleşmesiyle ortaya çıkan kaliteli hizmetlerimizin garantisini veriyoruz. Firmamız mobilya hizmetlerinde kusursuzluğu vaat etmektedir.

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ya da dilediğiniz bütün mekanlarda uzun ömürlü şekilde kullanacağınız mobilyaların tasarımını ve üretimini gerçekleştiriyoruz. Gerekli ham maddeyi ve lojistik desteği en doğru yerlerden temin eden firmamız rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Biz gerçekleştirdiğimiz işin kalitesi ile anılmaktan oldukça memnunuz, daha iyi seviyelere çıkmak için kendimizi geliştiriyoruz.

Firmamızda yer alan mobilyalar profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanarak üretim aşamasına geçirilmektedir. Ekibimizin bilgili ve donanımlı oluşu kalitemize kalite katmaktadır. Şu anki konumumuzda en büyük paya şüphesiz ki profesyonel ekibimiz sahiptir. Dünya kalite standartlarına ayak uyduran firmamızda müşteri odaklı hizmetler gerçekleştirildiğinden daima memnuniyet oluşmaktadır. Yüzlerce hatta binlerce ürünü son teknolojiden yararlanarak kısa sürede üretiyor ve müşterilerimize ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizin tamamını oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkararak bütçenize katkı sağlamayı ihmal etmiyoruz. Kaliteli, başarılı ve güvenilir hizmetlerimizi uygun fiyatlarla almak istiyorsanız sizler de firmamızın telefon numarasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR