• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emkar Oto Özel Servis

Adres :

Soğanlı Mah. 5. Akgül Sok. No: 41 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bora Kapar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhasebe@emkarotomotiv.com

Whatsapp 1:

0 (530) 845 35 24

Whatsapp 2:

0 (553) 549 43 45

Binlerce işletmenin yer aldığı ve ülkemizin en büyük online işletme platformu olan birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer alan Emkar Oto Özel Servis, Bursa’nın Osmangazi ilçesinde müşterilerine her türlü tamir ve bakım işlemi konusunda hizmet vermektedir. Bursa oto servis ve tamirhane alanında ticaret hayatını sürdüren işletme, müşterilerine lastik tamiri ve değişimi, elektrik sorunları, kaporta ve diğer mekanik sıkıntıların yanında yağ değişimi konusunda da hizmet vermektedir.

Otomobiller, diğer tüm cihazlar gibi kullanıldıkça yıpranan parçalardan bir araya gelir. Motor parçaları, yürüyen aksam ve lastikler bu aşınmalardan en çok etkilenen kısımlar olurken, motor ve şanzıman içinde bulunan yağ da maruz kaldığı yüksek ısı ve basınçlar dolayısıyla zamanla etkinliğini yitirir. Etkinliğini yitiren yağ, parçaların daha fazla aşınmasına yol açtığından dolayı, belli aralıklarla değiştirmek gerekmektedir. Yağ değiştirmek kolay bir iş olmasına rağmen, eski yağın arabadan alınması sıkıntılı bir süreçti. Bunun için ya özel vakumlu cihazlar ya da araç rampaları kullanılması gereklidir.

Motorda oluşabilecek mekanik veya elektrik kaynaklı arızalar, araçların yolda kalmasına dahi yol açabileceğinden dolayı tamirleri daha önemlisi periyodik olarak kontrolleri çok önemlidir. Emkar Oto Özel Servis tamir işlerinin yanında her marka ve model aracın periyodik bakımlarını da gerçekleştirmekte, sürücülere güvenli ve huzurlu bir yolculuk sağlamaktadır. Patlayan lastiklerin tamirlerini de gerçekleştiren işletme, aynı zamanda yeni lastik satışı ve montajı işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR