• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emma Beauty Saloon

Adres :

Polat Cad. No: 76/b Yeşilyurt Karabağlar İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berna Usta

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bernausta5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 950 57 04

Whatsapp 2:

0 (553) 650 57 04

Güzellik algısı en insanın önem verdiği bir konudur. Hem erkekler hem de kadınlar dış görünüşlerinin çok iyi olmasına büyük özen gösterir. Özellikle günümüz dünyasında dış güzellik kavramı ön planda olan bir konudur. Bu nedenle de birçok güzellik merkezi hizmet vermeye başlamıştır. Hem yüz hem de vücut bakımı için farklı yöntemlere ulaşmak mümkündür. Ama doğru yer de doğru bakımın yapılması gerekir.

Güzellik ve estetik anlayışı tecrübe ve bilgiyle beraber yürütüldüğü sürece profesyonel sonuçlar verir. Emma Beauty Saloon uzun yıllardır mevcut prensipleriyle kendisini tercih edenleri mutlu etmeye devam ediyor. Uzman çalışanlarıyla birlikte dürüst, güven odaklı ve kaliteli hizmet verir. Kalıcı epilasyon, bölgesel incelme ve gençleşme işlemleri sorunsuz ve hızlıdır. Aynı zamanda acısızdır. Bizlerden hizmet alan misafirlerimizin memnuniyetini esas alan politikamız en önemli hedefimizdir.

Emma Beauty Saloon yeni nesil teknolojiyi takip ederek misafirlerine sunar. Özellikle yaz öncesinde hızlı şekilde fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafilerine radyo frekans, soğuk lipoliz ve diğer bölgesel incelme paketlerini inceleyebilir. Bunun yanı sıra yüzündeki lekelerden ya da kırışıklardan şikayetçi olanlar içinde birçok seçenek vardır. Bizleri terich ederek sağlıklı yöntemlerle güzelliğine güzellik katmanız mümkündür.

Emma beauty saloon ile güzellik tesadüf değildir. Misafirlerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan salonumuz profesyonel sonuçlar sunar. Böylece sağlıklı ve güzel bir görünüm sizinle olur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR