• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emrah Automax

Adres :

Esentepe Mahallesi Kırgülü Sokak No: 5/a Şişli / İstanbul ( Metrocity Avm Arkası ) İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Bakacak

E-Posta Adresi :

emrahautomax@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 833 05 81

Araçların gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılması ve çevresel etmenlerden çok fazla düzeyde etkilenmesine bağlı olarak kısa sürede kirlenmekte, ayrıca kaportasında da bakım gerektiren durumlar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda profesyonel bir hizmet sağlayıcıdan gerekli temizlik ve bakım hizmetinin alınması gerekmektedir. Bizler Emrah Automax olarak sizlere bu hizmetleri vermekte, araçlarınızın profesyonel bir süreç eşliğinde temizlik ve bakımının yapılmasını sağlamaktayız.

Emrah Automax olarak İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunan işletmemizde sizler için gerekli olan araç bakım ve temizlik hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde kaliteli, modern, hızlı, etkili, verimli, güvenilir, profesyonel, uygun fiyatlar içeren ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım sergilenmesi neticesinde İstanbul otomotiv alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve profesyonel bir araç temizlik hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu profesyonel ve kaliteli hizmet sürecinin korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren araç bakım hizmetlerinin sizlere verilmesi adına büyük bir gayret göstermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Bizler kurum olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde yer alan oto yıkama, detaylı iç ve dış temizlik, pasta cila uygulamaları gibi hizmetlerimiz sayesinde sizlere yüksek kalite standartları içeren hizmetleri ulaştırmaktayız. Profesyonel ekip kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR