• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En-te-mis Temizlik

Adres :

Yenidoğan Mah.614 Sok. No/24-b-1 Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Ersoy -tuğba Ersoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@entemistemizlik.com

Whatsapp 1:

0 (544) 898 82 96

Whatsapp 2:

0 (544) 898 82 96

Whatsapp 3:

0 (545) 232 78 11

En-Te-Mis Temizlik sizler için etkili ve uygun fiyatlı temizlik seçeneğini sunuyor. Temizlik yaşam ve çalışma alanları için olmazsa olmazları arasında yer alır. Temiz ve ferah bir çalışma ortamında işleri yapabilmek ve yaşamak için temizlik şarttır. Ancak detaylı ve yoğun şekilde temizlik yapmak kolay olmayan konular arasında sayılır. Kullanılacak olan temizlik malzemesinin seçilmesi, zaman ayrılması ve yorgun olmamak için noktalara dikkat edilerek temizlik yapılması gerekir. Bütün bunlara dikkat etmeden firmamız ile irtibat kurarak temizlik yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik en iyi temizliği yapabilmek için buharlı makinemiz ile işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir. Anti bakteriyel temizlik istiyorsanız bizimle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kırıkkale temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizler için farklı temizlik seçenekleri sunmaktadır. Ev, ofis ve iş yeri temizlik hizmetlerimiz en çok tercih edilen seçeneklerimiz arasında yer alır. Kirlenen ve detaylı temizlenmesi gereken yerler ile ilgili olarak bizi arayarak en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Etkili temizlik için kullanılan özel ekipman ve deterjanlar ile sorunsuz temizlik yapılmaktadır. Temizlik işlerinde tecrübe sahibi çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerimiz yapılmaktadır. Bina temizlik işlemleri ihtiyacınız için özel hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır.

Firma olarak sunduğumuz hizmet seçenekleri içerisinde koltuk, halı ve oto temizlik işlemleri de bulunmaktadır. Kirlenmiş olan ve lekeler oluşan bu eşyalarınız için temizlik işlemini buharlı sistemler ile yaparak tüm kir ve lekelerden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR