• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En Yakındaki Lastikçi

Adres :

İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Çakmak

E-Posta Adresi :

fb_recep_1986@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 073 50 50

Whatsapp 2:

0 (538) 073 50 50

Arabanızın yolda akışını sağlayan en önemli şeylerden birinin lastikler olduğunu biliyoruz. Arabanızın sağlıklı yol tutuşunu düşündüğümüz kadar sizin can güvenliğinizi de düşünüyoruz. Arabanızın lastikler sayesinde yol tutuşu kalitesinin arttığını göz ardı etmiyoruz. Yol tutuşunun araba performansı ve arabanın içindeki her canlı için yaşamsal önem taşıdığını biliyoruz. Bu gibi önemli durumların verdiği sorumlulukla lastiklerimizi, kalite standartlarına uygun seçiyoruz. Arabanızın performansını olumlu yönde etkilemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Araç lastiklerinizin mevsimsel faktörlere göre değiştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle aracınızın ihtiyacı olan yaz ve kış lastiklerini sizin için firmamızda bulunduruyoruz. Bu lastik değişimini size sunuyoruz ki mevsimsel faktörlerin getireceği olası felaketlerden sizi koruyabilelim. Kış lastiklerimizin sağlamlığına güveniyoruz. Sizi ve aracınızı kar kış demeden yolda tutmayı başarabilmesini amaçlıyoruz.

Araç lastiklerinizin istenmeyen durumlar sonucunda patlayabilir ve inebilir olduğunu biliyoruz. Patlayan ya da inen lastiğinize 7/24 sunduğumuz hizmetle çözüm buluyoruz. Bulduğumuz çözüm yollarını en hızlı şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Yolda kalmışsınız gibi değil de, bir uğramışsınız gibi zaman kaybınız olmadan işinizi halletmek istiyoruz. Sizi ve aracınızı en güvenli ve en hızlı şekilde uğurlamayı istiyoruz. Sizi yolda güvenli tutabilmenin önemini bilmenin verdiği titiz çalışmalarımızla İstanbul oto lastik ve jant sektöründe adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Başınıza yolda böyle bir şey gelmesini hiç istemiyoruz ama olurda lastiğinizin bize ihtiyacı olursa, yakınızız da bir yerlerde olduğumuzu bilin istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR