• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes Market & Kuruyemiş

Adres :

Süvari Mahallesi 1681 Caddesi No: 19/a Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Koyun

E-Posta Adresi :

ercankyn44@gmail.com

Etimesgut’ta halkın günlük ihtiyaçlarını en hızlı şekilde tedarik edebilmeleri amacıyla faaliyet göstermekte olan Enes Market & Kuruyemiş aynı zamanda ülkemizin en büyük işletme ve ticaret platformu olan birmilyonnokta.com sitesinin de üyeleri arasındadır. Bölge halkının günlük gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet gösteren işletme, geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

Ankara alışveriş sektörü içerisinde faaliyet gösteren Enes Market & Kuruyemiş, müşterilerine geniş bir meşrubat, atıştırmalık ve dondurma seçeneği sunmaktadır. Bunun yanında ülkenin her bölgesinde çok sevilen ve tüketilen kuruyemiş seçeneklerini de taze bir biçimde müşterilerine sunan işletme, aynı zamanda 18 yaşından büyüklere sigara ve tütün ürünleri satışı da gerçekleştirmektedir.

Kahvaltılık ürünlerin önemli bir yer tuttuğu market içerisinde her türlü peynir, çeşitli markaların sucuk, sosis ve salamlarının yanında yumurta, zeytin çeşitleri de bulunmaktadır. Her sabah taze ekmek gelen Enes Market & Kuruyemiş, bölgede yaşayan birçok kişinin taze ekmek temin edebileceği tek yer konumundadır. Yemek ve çeşitli tatlılar hazırlamak için de gerekli malzemelerin temin edilebileceği markette birçok genel ve kişisel temizlik ve bakım malzemesinin bulunduğu geniş bir temizlik eşyaları reyonu da bulunmaktadır.

Yine sadece 18 yaşından büyüklere satılmak üzere tekel ürünlerinin de satışının gerçekleştirildiği markette, müşteriler acil ve önemli bütün ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken market, sunduğu hizmet kalitesiyle de müşterilerinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler