• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes Yapı Market

Adres :

Bozkurt Mahallesi Atatürk Caddesi No: 40-42 E Giresun » Keşap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Özaydın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 649 61 30

Whatsapp 2:

0 (534) 957 80 63

Giresun Keşap’ta birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak faaliyetlerine devam eden Enes Yapı Market geniş ürün seçeneği ve profesyonel uygulamalarıyla fark yaratmaktadır. Yapı inşaat sektörü her türlü yaşam alanının inşasında pay sahibidir. Çağın olanakları doğrultusunda her zevke ve tarza uygun uygulamalar yapmak mümkündür.

Giresun yapı malzemeleri sektörünün öncülerinden birisi olarak firmamız ilk günden bu yana önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek her defasında kusursuz çözümler üretmeye çabalamaktadır. Bunun için dinamik yapısıyla her gün kendini geliştirerek Giresun’un en modern firması olmayı başarmaktadır.

Firma olarak her türlü ihtiyaca cevap vermek adına çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Çelik kapı satışı, toptan yapı malzemeleri satışı, elektrik malzemeleri satışı, elektrik tesisat firması, laminat parke satışı ve çok daha fazlası ile yolumuza devam ediyoruz. Yapılarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünün satışında en kaliteli markalarla çalışıyor, yaşam alanlarınızı kalite ve güvenilirlikle buluşturuyoruz. Ayrıca bütün satışını yaptığımız ürünlerin uygulamasını, tamirini, bakımını ve diğer gereksinimlerini de karşılıyoruz.

Firma olarak hem satış hem hizmetlerimizde alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan ve sektördeki en güncel gelişmeleri yakından takip eden bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte isteklerinizi de göz önünde bulundurarak benzersiz dekorasyon çözümlerine imza atıyoruz. Kaliteyi uygun fiyatla birleştirmek adına bütün ürün ve hizmetlerimizi ulaşılabilir fiyat avantajlarıyla tercihe açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR