• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Engin Otomotiv

Adres :

Dudullu Osgb Kadosan Oto Sanayi Sitesi 20 Sok No-16 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atıf Yıldız

E-Posta Adresi :

info@engin-otomotiv.com

Whatsapp 1:

0 (532) 364 82 75

Whatsapp 2:

0 (531) 797 79 92

Engin Otomotiv olarakistanbul ümraniye oto kaporta servisi,istanbul ümraniye oto kaporta ustası,istanbul ümraniye oto kaportacı,istanbul ümraniye oto bakım onarım servisi,istanbul ümraniye oto bakım onarım,istanbul ümraniye oto tamircisi,istanbul ümraniye oto kuaför firmaları,istanbul ümraniye en yakın oto kuaför,istanbul ümraniye oto kuaför hizmeti,istanbul ümraniye oto kaporta boya işleri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz için araçlarının önemini kavramakla beraber yapılan işlemlerin araca uygunluğu da göz önünde bulundurulmaktadır. Gelen müşterimize oto bakım ve onarımda yardımcı olmak adına öncelikli olarak sorunun ve arızanın tam olarak nerelerde olduğunun tespiti yapılmaktadır. Sorun tespiti sonrasında müşterimize detaylı bilgiler paylaşılmakta en asgari tutar göz önünde bulundurularak uygun fiyat verilmektedir. Malzeme temini dilerse müşterimiz tarafından dilerse işletmemiz tarafından karşılandığı müşterimize iletilir. Müşterimizin onayı doğrultusunda işlemler başlatılır. Günümüzde araç lüks kullanımdan çıkmış neredeyse ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun bilincinde olarak kaliteli işçilik dışında en hızlı bir şekilde aracı müşterimize teslim etmeye odaklanırız.

Sizlere verilen hizmetin hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında mutlaka garantisi verilir. Tamiri yapılan araçlarımız itina ile temizliği yapılıp müşterimize teslim edilmektedir. Bu süre zarfında verilen işler mutlaka tamamlanır. Memnuniyet açısından hızlı çalışmanın müşterilerimizin nezdinde öneminin farkında olarak çalışmalar yürütülmektedir. Sürekli kendini geliştiren sektörde öncü firma olmanın vermiş olduğu sorumluluğu taşımak ayrı bir motivasyon kaynağı olmakla birlikte büyük bir çalışma azmi oluşturmaktadır. İşimizi önemsiyor ve bu hassasiyetle tamirat ve bakım işlemlerinizi tamamlıyoruz.

İstanbul oto tamir ve bakım servisialanında gelişimini tamamlamış olan şirketimiz daima sizlere hizmet vermek için hazır bulunmaktadır. Çalışılan ekip alanında uzman ve sürekli değişim, gelişime açık kendilerine olan güvenleri yerinde olması sebebiyle çalışmalarımızı emin adımlarla ve üstün kalite sistemiyle yönetmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR