• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En'pati Veteriner Kliniği

Adres :

Yeni Mahalle Adnan Menderes Bulvarı No: 346/b Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enver Aykırı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 454 40 37

En’pati Veteriner Kliniği ailemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Bizler aldığımız eğitimler sayesinde küçük dostlarımızın daha sağlıklı ve güvenilir bir yaşam sürmesini sağlıyoruz. Kliniğimizde tecrübe sahibi ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Evde beslediğiniz veya sokakta bulduğunuz hayvanları tedavi ediyor, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler hizmet verdiğimiz sektörde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Özenle ve dikkatle çalışarak hem müşteri memnuniyeti sağlıyor hem de küçük dostlarımızı koruyoruz.

Tam donanımlı veteriner kliniğimizde farklı birçok işlem yapabiliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden kedi, köpek, kuş, balık, tavşan olmak üzere farklı birçok hayvan faydalanabiliyor. Küçük dostunuzun sağlık durumunu kontrol ediyoruz. Çeşitli testler uygulayabiliyoruz. Testleri analiz ederek sağlık tespiti yapıyoruz. Aşılama takvimiyle aşı yapıyoruz. Kan alma, diş kontrolü, ameliyat, kırık tedavisi gibi farklı işlemler uyguluyoruz. Evcil hayvanın sağlık durumuna göre tedavi yöntemi belirliyoruz.

Veteriner kliniğimizde sağlıklı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Kullandığımız ekipmanlar, tedavi yöntemimiz sayesinde küçük dostlarımızın sağlığını koruyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye, her zaman en doğru ve güvenilir çalışmalarla hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bu doğrultuda yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Muğla evcil hayvan sektöründe verdiğimiz çalışmaları doğru ve uygun fiyat aralığında gerçekleştiriyoruz. Fethiye üzerinde bulunan kliniğimiz 7/24 hizmet vermektedir. Güvenilir, doğru ve sağlıklı işlemler için sizler de kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi ve tecrübeli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR