• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ensa Otomotiv

Adres :

Sanayi Sitesi 1. Cadde No : 1 Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes İnalpulat

E-Posta Adresi :

enesinalpulat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 765 75 87

Çiftçilikteki teknolojiler son dönemlerde çok gelişmekte ve çeşitli tarım aletleri ortaya çıkmaya başlamaktadır. Artık işlemlerin çoğu bu makineler aracılığıyla beraber yapılmaya başlanmıştır. Fakat her araç gibi bu tarım aletleri de bozulabilir, zarar görebilir ve tamire ihtiyaç duyabilir ya da bakıma ihtiyaç duyabilirler. İşte bizde sizlere bu konuda yardım olmak için Ensa otomotiv olarak Kayseri’de hizmet vermekteyiz.

Tarım ülkelerin gelişmesi için gerekli en önemli sektörlerden birisidir. İnsanların ve hayvanların ihtiyaç duyduğu yiyeceği ve birçok ürünü sağlar. Bu yüzden de sürekli gelişmekte ve yenileşmektedir. Artık her işin makinelerle yapıldığı bu dönemde tarımda da makineler bolca kullanılmaya başlanmıştır. Bu yüzden bu tarım aletleri bakım ve onarıma ihtiyaç duymaya başlamıştır. Kayseri oto servis ve tamirhane olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Zirai alet tamiri ve bakımı dışında otomobil gibi çeşitli araçlarınızın da tamirini yapmaktayız. Ayrıca oto kurtarma hizmetimizle her zaman yanınızdayız. 7/24 yol yardım hizmetimiz bulunup bizi istediğiniz zaman ve acil durumlarda rahatlıkla arayabilirsiniz. Oto çekicilik hizmetimizle aracınızda herhangi bir sorunla karşılaşıp yolda kaldığınızda ya da kaza yaptığınızda aracınızın çekim hizmetini yapmaktayız.

Usta personelimizle ve alanında uzman ekibimizle araçlarınıza en ufak bir zarar vermeden işlemlerimiz yapılmaktadır. Ayrıca bu işlemlerimizin yanında ikinci el zirai alet ve traktör alım ve satım işlemlerimiz de bulunmakta olup sizleri ihtiyaç duyduğunuz tarım aletleriyle buluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR