• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ensar Auto Oto Seramik

Adres :

Kurttepe Mah. 83002 Sk. No: 1 İşlek Kıraathanesi Bitişiği Çukurova / Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Adıgüzel

E-Posta Adresi :

emrah0094@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 566 18 71

Temizlik ve bakım hayatın her alanında olduğu gibi araçların da en temel ihtiyaçlarıdır. Üstelik araçlar gerek çevresel etkenlerden gerekse içerdeki dikkatsiz kullanımlardan dolayı çok sık kirleniyor. Lekeleniyor ve düzenli olarak temizlenmediği taktirde sağlıksız bir ortam oluşturuyor. Gerek sürücülerin gerekse seyahat eden yolcuların sağlığını tehdit etmeye başlar. Buna karşın araçların temizliğinin profesyonel kişilerce, özel temizlik ürünleriyle yapılması gerekir aksi taktirde araçlar, zeminleri, kaportaları zarar görebilir. Bütün bunları Adana Çukurova’da faaliyet gösteren Ensar Auto Oto Seramik firmamız ile bizler rahatlıkla yerine getiriyor, araçlarınıza en az sizler kadar özveriyle bakıyor, ihtiyaçlarının tespitini ve çözüme kavuşturulmasını gerçekleştiriyoruz.

Adana otomotiv sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler daima gelişmekte olan ve değişen bir alanda aktif görev alıyoruz. Bunun farkında olarak yenilikleri yakından takip ediyoruz. Marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınızın temizlik ve bakıma dair bütün gereksinimlerini karşılıyoruz. Temizlik için dünya standartlarında makineler kullanıyor, en modern teknolojilere sahip makineler eşliğinde uygulamalarımızı yapıyoruz. Özel üretim, araçlarınıza ve çevreye zarar verecek hiçbir etken barındırmayan temizlik ürünleri kullanıyoruz. Kaliteli malzeme ve üst düzey işçilik birleşimiyle her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.

Ensar Auto Oto Seramik olarak sürekli hizmet portföyümüzü genişletiyor, oto ozon temizliği, pasta cila uygulaması, boya koruma uygulaması, seramik kaplama, araç dezenfekte işlemleri, iç dış temizlik yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR