• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Er Ata Vinç

Adres :

İstanbul Ümraniye İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Erata

E-Posta Adresi :

eratavinc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 119 24 61

Whatsapp 2:

0 (530) 119 24 61

Er Ata Vinç firmamız İstanbul Ümraniye’de faaliyet göstermekte olup modern araçları ve uzman kadrosuyla alanında fark yaratıyor. Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip olarak bulunduğumuz İstanbul vinç ve forklift sektöründe deneyimlerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyor, daha fazla kişiye hizmet verebilmek adına çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz alan, temelde taşıma üzerine kuruludur. İnsan gücünün yetmediği eşyaların, insan elinin ulaşamadığı yerlere çıkarılması ve indirilmesi bizim işimizdir. Bunun için özel vinçlerimizi kullanıyoruz. En son teknoloji ve en modern araçlardan oluşan filomuz ile başta inşaat ve yapı olmak üzere bütün sektörlerde hizmet veriyoruz. İleri düzey araçlarımızla en yüksek katlara dahi kolayca ulaşıyor, güvenle taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ortaya koyduğumuz çalışmalar kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Yüksek katlarda yeni projelere imza atma olanağı sunuyoruz. Müşterilerimize emekten, enerjiden, zamandan tasarruf olanağı sunuyoruz. En zorlu işlerin üstesinden kolayca gelebilmeleri için destekçileri oluyoruz. İstanbul’un bütün semtlerinde kiralık araçlarımızla yılın her günü kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Vinç ve forklift, yapı inşaat, çift kırma vinç kiralama, platform kiralama, sepetli platform kiralama, kiralık vinç hizmeti, vinç işletmeciliği ve daha onlarca farklı hizmeti tercihe sunuyoruz. En acil ihtiyaçlar için 7 gün, 24 saat vinç hizmeti sağlayarak müşterilerimizin işlerinin aksamaması adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Deneyimli kadromuz ve modern araçlarımızla verdiğimiz hizmetleri uygun fiyat avantajıyla taçlandırarak öne çıkıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR