• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Er-ka Reklam

Adres :

Bahçıvan Mah. Çağdaş Sok.çarşı Evleri B Blok Zemin Kat No: 13 İpekyolu Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedri Erdurmuş

E-Posta Adresi :

erkareklam8@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 454 24 07

Whatsapp 2:

0 (542) 696 00 73

Reklam, firmaların ürün satışını ve tanınırlığını arttırmanın en etkili yollarından birisidir. İyi bir reklam ürünü sattırır, bilinir hale getirir ve işletmelerin büyümelerine olumlu anlamda katkılar sunar. Nitekim insanların bir ürünün ne işe yaradığını, nerelerden temin edileceğini ya da nasıl kullanılacağına dair bilgisi olmadan ürün veya hizmeti alması beklenemez. İşte bu noktada bir hizmetin ve işletmenin insanlara duyurulması, satış oranlarının arttırılması noktasında reklam hayati önem taşır.

Van reklam sektöründe faaliyet gösteren ER-KA Reklam olarak bizler, hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun; işyerlerinizin tabelaları, kartvizitleri, tanıtım broşürleri, katalog, davetiye, folyo, branda vb. ihtiyaç duyduğunuz tüm tanıtım ürünlerini hizmetinize sunuyoruz. Ürünlerimiz istenilen şekil ve ebatlarda, istenilen özellikte hazırlanabilmektedir. Kaliteli malzemelerle hazırlanan ürünlerimiz en son teknoloji dijital baskı makineleri kullanılarak hazırlanmaktadır.

Müşterilerinizin sattığınız ürünleri ve hizmetinizin içeriğini en çarpıcı ve etkileyici bir şekilde tabelalarınıza yansıtıyoruz. Bu zamana kadar müşterilerimize teslimini yaptığımız binlerce ürün ile müşterilerimizin ticari hayatlarına yaptığımız olumlu katkılardan dolayı gurur duyuyoruz. En kaliteli reklam ve tanıtım fikirlerinizi, istediğiniz şekilde dizayn ettirip, istediğiniz malzemelere bastırabileceğiniz ürünlerimiz, tarafımızdan özenle hazırlanmakta ve taahhüt edildiği vakitte sizlere teslim edilmektedir. Tabela, cam folyo giydirme gibi ürünlerimizin montajı da yine bizzat işinin ehli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. En uygun fiyatlarla, sorunsuz bir şekilde, en kaliteli hizmeti bulabileceğiniz ER-KA Reklam’a uğramadan başka bir firma ile anlaşmayın. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR