• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eray Motomarket

Adres :

Beşeylül Mah. Milli Egemenlik 1 Nolu Sok. No: 1 Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersan Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 463 61 39

Eray Motomarket ismiyle kurulan firmamız birmilyonnokta.com üyeliği ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmaya devam ediyor. Motosiklet tutkumuzu içimizde taşıyarak çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü ürün hakkında bilgi sahibi bulunmaktayız. “İnsanlar motosiklet gibidir, farklı zevki ve özelliği vardır” sözünden de anlaşılabileceği gibi motosikletlerimiz bizi yansıtmaktadır. Arabalardan farklı olarak bedenimizle değil ruhumuzla yola çıkar ve isteklerimizi gerçekleştiririz.

Motosiklet tutkusunu kelimelerle ifade etmek yetmeyeceği için motomarket olarak sizlere sunduğumuz ürünlerle tarzınızı, tutkunuzu ve zevkinizi motosikletlerinizle anlatmanıza olanak tanımaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımızla tanıştığınızda aynı tutkunun içlerinde yandığını görebilirsiniz. Bu tutku ile motorlarınıza kendi motorları gibi yaklaşarak her birine özel ilgi ve tecrübelerini yansıtmaktadırlar.

Sağlığınız ve güvenliğiniz için motosikletle yola çıkmadan önce gerekli ekipmanları kullanmalısınız. Bu ekipmanları motomarketimizden temin edebilirsiniz. Ekipmanların sağlamlığı ne olursa oldun belirli kullanım ömürleri bulunmaktadır. Edindiğiniz ekipmanların kullanım ömrü hakkında sizleri bilgilendiriyor ve sizlerin güvenliği için bu sürelere dikkat etmenizi arzu ediyoruz.

Manisa otomotiv sektöründe yarattığımız etkiyle uzun yıllardır sizlerle bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaşınız, cinsiyetiniz, yaşadığınız yer neresi olursa olsun ruhunuzda motosiklet aşkı duyuyorsanız sizler de Eray Motomarket ailesindensiniz. Çocuklarınızın güvenliği için motosiklet ehliyeti alabilecek yaşa gelinceye kadar bu aşkı onlarda yaşayabilsin diye bisikletlerle hizmet etmekteyiz. Sizlerle geçireceğimiz uzun yıllar için kendimizi geliştirmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR