• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erbey Metal

Adres :

Ziyagökalp Mah. Yeni Sanayi Sitesi Lider Sok. No: 10 Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Erbey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 984 60 70

Erbey Metal firmamız, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesi ile bilinmekte ve söz konusu çeşitli teknik hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Konya Ereğli ferforje ve metal dekorasyon işleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta olan Erbey Metal markamız, sektöründe oldukça yüksek donanım ve engin tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir.

Genel ferforje ve metal yapı dekorasyon hizmetleri alanında en üst düzey hizmet kalite standartları ile öne çıkmakta olan Erbey Metal markamız, kendi alanında oldukça nitelikli ve geniş kapsamlı hizmet skalasına da sahiptir. Konya ili Ereğli ilçe merkez şubesi ile envaiçeşit teknik hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Erbey Metal firmamız; çelik çatı sistemleri, alüminyum doğrama işleri, çelik sürgülü sineklik sistemleri, ferforje korkuluk ve cephe giydirme hizmetleri alanında da oldukça başarılı teknik hizmetleri ile tanınmaktadır.

Özellikle envaiçeşit teknik metal dekorasyon hizmetleri alanında Konya ili ve çevresinde en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta olan Erbey Metal markamız, oldukça modernize ve yenilikçi çalışmalarıyla da tanınmaktadır. Gün içerisinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz firmamız hizmetlerine; marka internet web sitemiz, GSM telefon numaramız veya Konya ili Ereğli ilçe merkez şubemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR