• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erciyas Halı Yıkama

Adres :

Esentepe Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 5. Blok No: 12 Sivas » Şarkışla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Erciyas - Barış Erciyas

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 651 08 71

Temizlik sektöründe hizmette sınır tanımayan Erciyas Halı Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamızda halı temizliğinin yanında koltuk, battaniye, kanepe, perde ve yorgan yıkama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Özenle ve titizlikle çalışmakta olan çalışanlarımız sayesinde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Sivas halı yıkama sektöründe çalışmakta olan firmamız sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile adını uyurmuş firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bu kapsamda size sunulan hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz. Zira eşyaların yüzeylerini korumak adına kullanılan temizlik ürünlerinin dikkatle kullanılması önemli bir noktadır. Çünkü bilinçsiz kullanılan temizlik ürünleri eşyalarınızın üzerinde istenmeyen aşınmalar ve lekeler bırakabilir. Bu noktada firma olarak hangi yüzeyde hangi temizlik ürününün kullanılması gerektiği konusunda kendimize oldukça güveniyor, sizlere güven garantisi veriyoruz.

Evinizdeki her alanın ve eşyanın temizliğine yetişemiyor olabilir ve yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada firmamız sizler için var. Üstelik siz evinizde keyifle dinlenirken cep yakmayan uygun fiyatlarımızla birlikte kaliteli hizmet garantisi ile eşyalarınız özenle temizlenir. Siz değerli müşterilerimiz de yorulmadan temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her zaman bilindiği üzere müşterileri memnun etmek bir firma için olmazsa olmaz altın kurallardan biridir. Bu kapsamda sizleri memnun etmek adına çok çalışmakta olup bu yolda gerekli özeni son derece göz önünde bulundurarak gerekli yatırımları eksiksiz yapıyor, ülke ve dünya genelinde kullanılan teknolojik ilerlemeleri takip ederek en etkili ve güvenli temizliği sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR