• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdağlar Besi Çiftliği ( Kocaeli Gebze Kurbanlık Satışı )

Adres :

Cumaköy Mahallesi 3355 Sokak No: 10 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Erdağı / Ercan Erdağı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 518 38 83

Whatsapp 2:

0 (532) 558 06 79

Kocaeli ili hayvancılık sektöründe hizmet veren Erdağlar Besi Çiftliği ( Kocaeli Gebze Kurbanlık Satışı ) isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Kaliteli, verimli ve sağlıklı hayvan alışverişleri için, güvenilir firmaları tercih etmeniz doğru bir adım olacaktır. Biz, profesyonel ve tecrübe sahibi ekibimizle sizlere bu alanda ihtiyacınız olan hizmeti sağlamaktayız.

Hayvanların cinsi, cinsiyeti, herhangi bir hastalık durumunun olup olmaması gibi unsurlar, hayvanların verimini belirlemede önemli kriterlerdir. Biz, alanında uzman ekibimizle, sizlere veteriner hekim kontrolünden geçen, en sağlıklı hayvanlarımızı satışa sunuyoruz. Bu nedenle güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

İster kendi hissedarlarınız ile, ister bizim kestiğimiz hayvana hissedar olabilirsiniz. Tesisimizde otomatik kesim sistemi mevcut olup, kesimlerimiz İslami şartlara uygun olarak yapılmaktadır. Tesisimiz, yüksek hijyen standartlarına uygunluk taşımaktadır. Gönül rahatlığı ile hayvan alışverişlerinizi bizden yapabilirsiniz. Tesisimize servis hizmetimiz de mevcuttur.

Kocaeli hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamaya ve korumaya yönelik titizlikle çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerimizi sunuyoruz. Profesyonel ve tecrübe sahibi, hızla hizmet sağlayan ekibimiz, kaliteli hizmetimiz, İslami şartlara uygun kesimimiz, hijyenik tesisimiz ve ekonomik ücretlerimiz için bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimi öğrenmek ve fiyat bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Verimli hayvan alışverişi yapmak ve üstün kaliteli bir hizmet deneyimi yaşamak için, siz değerli müşterilerimizi tesisimize bekliyoruz.

*KARS YÖRESİ YAYLA HAYVANLARI*500 KİLODAN 1 TON GELEN HAYVANLARIMIZ MEVCUTTUR*İSTER KENDİ HİSSEDARLARINIZ İLE İSTERSENİZ KENDİ KESTİĞİMİZ HAYVANA HİSSEDAR OLABİLİRSİNİZ*TESİSİMİZ 5 YILDIZLI OLUP KESİMLERİMİZ İSLAMİ ŞARTLARA GÖRE DUA İLE KESİLMEKTEDİR*TESİSİMİZDE OTOMATİK KESME SİSTEMİ MEVCUT OLUP SİS ÇAYINIZI KAHVENİZİ İÇENE KADAR KURBANINIZ POŞETLENİP YANINIZA GELMEKTEDİR*VERİLEN BU HİZMETLER İÇİN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR*TESİSİMİZDE 24 SAAT ÇAY KAHVE SERVİSİMİZ MEVCUT OLUP ÜCRETSİZDİR*TESİSİMİZDE KASAP EKİBİMİZ EN PROFESYONEL BİR EKİP OLUP KESİNLİKLE HİJYENİK VE SERTİFİKALIDIR.*TESİSİMİZE SERVİSİMİZ VARDIR:

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar