• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdemli Otomatik Kapı

Adres :

Güzelyurt Mah 30023, Nolu Sokak No: 6/1, 27010 Şehitkamil / Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Karaer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erdemliotomatikkapi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 627 63 15

Whatsapp 2:

0 (505) 717 70 80

Teknolojinin gelişmesi hayatın her alanında etkili oluyor. Kapı çeşitleri arasında bulunan otomatik kapılar da bu gelişimden faydalanıyor. Otomatik kapıların kullanımı iş yerleri, oteller, hastaneler, alıveriş merkezleri olmak üzere değişiklik gösteriyor. İnsanların sürekli girip çıktığı ortamlarda kullanılan otomatik kapılar sayesinde hem insanlara kolaylık sağlanıyor hem de o ortama farklılık kazandırılıyor. Kullanılan otomatik kapıların düşük kalitede olması insanlar için sorun oluşturabiliyor. Örneğin kapı tutukluk yapıyor ve insanlar zor durumda kalabiliyor. Diğer bir örnek ise kapı, insanları görmediği algılamakta sorun yaşadığı için açılıp kapanırken zorlanıyor. Bu gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız otomatik kapı tercihi yaparken mutlaka güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Otomatik kapının önemli olduğu kadar firma tarafından alınan servis hizmeti de önemlidir. Kapıyla ilgili sorun yaşadığınız zaman iletişime geçeceğiniz servis hizmeti gerekli çalışmaları yapmalıdır. Eğer iyi bir servis hizmeti almazsanız yaşayacağınız sorunlar daha da artacaktır. Biz, Gaziantep otomatik kapı ve kepenk sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Son teknoloji sistemlerimiz ve en yeni tasarımlarımızla istediğiniz alana uygun kapı ve kepenk hizmeti , gaziantep yükleme rampası,gaziantep hermetik kapı ,gaziantep seksiyonel kapı, gaziantep seksiyonel kapı servisi,gaziantep seksiyonel kapı fiyatları,gaziantep seksiyonel garaj kapısı, veriyoruz.

Firma olarak üretim, kurulum, tamir, bakım ve onarım çalışmaları düzenliyoruz. 7/24 destek ekibimizle iletişime geçerek yaşadığınız sorun karşısında ekibimizden yardım alabiliyorsunuz. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli. Biz, çalışmalarımızı profesyonellikle gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Otomatik kapı ve kepenk için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR