• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdinç Optik

Adres :

Yavruturna Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 16/c Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Ersoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 205 65 87

Çorum'da alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan Erdinç Optik isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak büyümeye devam ediyor. Hepimizin göz sağlığı kesinlikle aynı değildir ve günümüz yaşam şartlarından kaynaklı birçoğumuzun göz problemi vardır. Mesela günümüzde çoğu insan ya miyop ya da astigmatla savaşmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, teknolojik ürünlerin hızla yayılması ve hepimizin hayatında büyük bir yere sahip olması da göz sağlığımızı kaybetmemizde büyük bir etkendir. Ancak bu artık sonuna kadar bozuk bir göz ile yaşayacağımız ya da daha da kötüye gideceği anlamına gelmez. Çünkü göz doktorlarının uyguladığı sağlam ve sonuç veren tedaviler ile beraber bir de gözlük kullanmak ta bir çözümdür.

Çorum alışveriş ile her göz derecesine veya rahatsızlığına uygun dereceli gözlük sahibi olabilirsiniz. Firmamız sadece dereceli gözlük değil aynı zamanda çok şık güneş gözlükleri ile de geniş yelpazeli bir hizmet sunmaktadır. Kemikli, şık ve son model çerçeveye sahip gözlüklerimiz ile hem daha net görmenizi sağlıyor hem de şık görünmenizi sağlıyoruz. Firmamızın uyguladığı indirimlerden faydalanabilir ve indirimli fiyata gözlük sahibi olabilirsiniz. Firmamız, bir alana bir hediye veya güneş gözlüğünde bir tane alana ikinci gözlükte yarı yarıya indirim uyguladığını da belirtmektedir. Sosyal medya üzerinden takip ederek yeni gelen ürünleri görebilir ve tükenmeden satın alabilirsiniz.

Yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamız, gözlük konusunda şık ürünleri İle bu sektörün en iyi ve kaliteli hizmetini sunmaktadır. Yüzünüze en çok yakışan gözlük modelini sizler ile birlikte seçmekte ve garantili bir şekilde satışını yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramız üzerinden arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR