• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdine Tuning

Adres :

Yeni Çamlıca Mh Yavuz Sok No: 25/b İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Erdine

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 558 34 37

Whatsapp 2:

0 (537) 866 05 68

Oto aksesuarların ve yedek parçaların satış, montaj gibi hizmetlerini sizlerle buluşturan firmamız Erdine Tuning birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Araçlarında tıpkı insanlar gibi özel bakım, onarım ve yenilenme faaliyetlerine ihtiyacı vardır. Günlük hayatımızı kolaylaştıran unsurların şüphesiz en başında gelen araçlarımız, bizlere eşsiz bir ulaşım ağı sunmaktadır. Sık kullanımları nedeni ile iç ve dış aksesuarların deforme olması kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sürekli aynı seyahat konforu deneyimini alabilmemiz açısından, işlevini yitiren yedek parça ve aksesuarların yenilenmesi oldukça önemli bir konudur. Bu durumlarda gerekli bakım ve gözden geçirmeleri tamamlanmayan araçlar, hem iyi bir araç iletişimi açısından, hem de güvenliğimiz sebebiyle bizlere sorun olacaktır. Bu konuda İstanbul oto aksesuar ve modifiye alanında sizlere yardımcı olan firmamız Edirne Tuning olarak, profesyonel hizmetler sunmaktayız. Aradığınız en geniş ürün yelpazesini sizlere sunan firmamız, kaliteli yerli ve ithal aksesuarları ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Oto ses sistemi montaj ve tasarımı konusunda en üst düzey işçiliği sizlerle buluşturan firmamız, aracınıza yepyeni bir konfor sunmaktadır. Oto body kit, koltuk kılıfı, jant kapağı, kaput rüzgârlığı, cam rüzgârlığı, vantuzlu çakar, LED şerit gibi birbirinden farklı oto aksesuar ve yedek parça hizmetlerini sizlere sunduğumuz mağazamızda, en kaliteli hizmetleri bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı özel seçeneklerimizle, sizlere sunduğumuz hizmetlerle tanışmanız için Edirne Tuning firmamıza, hepinizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR