• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erg Teknoloji

Adres :

Çağlayan Mah. Sahra Sok. No: 15/1 Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okay Kır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ergteknoloji.com

Whatsapp 1:

0 (537) 404 67 03

Whatsapp 2:

0 (537) 404 67 03

Whatsapp 3:

0 (537) 921 32 55

Erg Teknoloji firmamız İstanbul Kağıthane’de faaliyet göstermekte olup profesyonel çözümlerle hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaktadır. Firma olarak amacımız modern çağın yeniliklerini en kaliteli ve en güncel haliyle kullanımınıza sunmak. Bu amaçla çalışmalarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, İstanbul bilgisayar bilişim sektörünün en yenilikçi firması konumunda bulunuyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti, yenilikçi çözümler, kaliteli uygulamalar, doğruluk, dürüstlük ve etik değerlere saygı ilkeleriyle hareket ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini göz önünde bulunduruyor, hassasiyetlerinize uyarak ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ediyoruz. Bütün bunları kendi güçlü altyapımız ve uzmanlığımızla birleştiriyor, üst düzey çözümlerle memnuniyetinizi sağlıyoruz. Sadece satış ve kurulum aşamasında değil hizmet sonrasında da yanınızda yer alarak müşteri sadakatinin oluşması için çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz teknoloji sektörü her gün yeni gelişmelerle zenginleşerek büyümektedir. Bunun bilincinde ve hassasiyetinde olarak alanımızdaki yenilikleri uluslararası düzeyde takip ediyor, en son ve en başarılı teknoloji çözümlerini en hızlı biçimde firmamıza entegre ediyoruz. Her zaman güncel kalarak sizlere en son teknolojiyi, en kaliteli biçimde sunuyoruz. Alanında yetişmiş, eğitimli ve dinamik kadromuz gelişimini devam ettirmekte, en son sistemleri başarıyla hayata geçirebilecek niteliktedir. Bütün bunları acil anons sistemleri, hırsız alarm sistemleri, kamera sistemleri, otopark bariyer sistemleri, kartlı geçiş kontrol sistemleri, yangın algılama sistemleri, personel takip sistemleri ve çok daha fazlasıyla sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR