• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergin Elektrik

Adres :

Fatih Mah. Sav Kasabası No : 51 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezayi Ergin

E-Posta Adresi :

sezayiergin5555@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 894 75 50

Günümüzde işini iyi yapan elektrik ustası bulmak hayli zorlaştı. Mesleğini ustalıkla yapan elektrik tesisatçısı ara ki bulasın. Eli tornavida tutan ve elektrik işlerinden anladığını söyleyenler de az değil. Oysa elektrik işi öncelikle tehlike arz eden bir iştir. En ufak bir ihmal, dikkatsizlik ve kalitesiz malzeme kullanımı ölümle sonuçlanan kazalara ve olaylara neden olmaktadır. Bu nedenle işinin ehli olmayan kimseye elektrik işlerinizi vermek tehlikeye davetiye çıkarmaktır.

Isparta elektrik elektronik sektöründe güveneceğiniz bir elektrik ustasını şimdi buldunuz. Ev, iş yeri, bağ, bahçe gibi ihtiyaç duyacağınız her yere elektrik tesisatı çeker, arızasını giderir ve elektrikle ilgili ne tür işleriniz varsa titizlikle yaparız. Yeni inşaatınızla ilgili tesisatınızı kaliteli malzeme kullanma ve ustalık garantisiyle çekeriz. Eskiyen elektrik tesisatınızı yeni hat çekerek sağlam ve güvenilir duruma getiririz.

Kullandığınız hangi alanlarda olursa olsun meydana gelen elektrik arızalarınızı gideririz. İstediğiniz yerlere açma kapama düğmesi, priz, lamba için hat çeker ve malzemelerini takarız. Avize takma, şerit led ışık döşeme ve akım koruma cihazları montaj işlerini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Ustalığımıza güveniyor, işlerimizin yapımıyla ilgili garantisini veriyoruz. Bir kere yapıp günü kurtarmak değil, sürekli tercih ettiğiniz elektrik ustanız olmak niyetimiz. Çünkü biz bundan rızkımızı elde ediyoruz.

Müşterilerimiz memnun kaldıkça da işimizin devam edeceğini biliyoruz. Başta güvenliğiniz olmak üzere hayatımızın vazgeçilmezi olan aydınlatma ve elektriğinizin hiç kesilmemesini diliyor, Ergin Elektrik olarak tüm elektrik işlerinizde yanınızda olduğumuzu duyurmak istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR