• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergün Mobilya Dekorasyon

Adres :

Koçyazı Mah. Zahidi Kevseri Bulvarı Koru Sitesi 2 D Blok No: 57 Düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Şahin - Ramazan Tuncel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aslanbey1971@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (546) 636 04 01

Whatsapp 2:

0 (535) 350 79 44

Düzce mobilya sektöründe Ergün Mobilya Dekorasyon firmamızla, adımızdan sıklıkla bahsettirmekte ve müşterilerimizin iyi geri dönütleri sayesinde bulunduğumuz konumu yeterli görmeyerek her yeni güne daha neler yapabileceğimiz ve müşterilerimizi nasıl memnun edeceğimiz soruları başlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz ve bizlere daima destek olan ekip arkadaşlarımız sayesinde gelişimimizi devam ettirmekteyiz. Prensiplerimiz gereği ulaşamadığımız her müşterimizi kendimiz için bir eksiklik olarak görmekteyiz.

Ergün Mobilya Dekorasyon tarafından satışa sunulan tüm mobilyalarımızın kalitesinin arkasından duruyor oluşumuzu da ekip arkadaşlarımızın özverili çalışmasına borçluyuz. İşine dört elle sarılan ve eğitimler ve seminerlerle gelişimlerini destekleyen ekip arkadaşlarımıza, bizlerle ve sizlerle böylesine kaliteye ve görselliğe sahip ürünlerle bizleri buluşturdukları için teşekkürlerimizi sunarız.

Bu sektördeki kalitemizin bir diğer göstergesi ise şüphesiz ki, ürün çeşitliliğimizdir. Yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, köşe takımları, yatak ve bazalar, televizyon üniteleri ve dolapların yer aldığı kategorilerimizde pek çok çeşit ürün bulunmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi kadar görselliğine de önem veriyor oluşumuz ile evlerinizi bizden aldığınız mobilyalarınız ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Birbirinden farklı modeldeki mobilyalarımızı mağazamızda görerek ihtiyacınız olan mobilyaya karar verebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin istediğiniz kumaş rengi ve deseni olmadığında ise size sunacağımız seçenekler arasından karar verdiğinizde, sizler için uygulamaktayız. Evlerinizi Ergün Mobilya Dekorasyon’dan aldığınız mobilyalar ile döşediğinizde asla pişman olmayacaksınız. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR