• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergüven Emlak Danışmanlık & Sigorta

Adres :

Meşrutiyet Mah. Kodaman Sok. No: 37 Özcanlı İş Merkezi Daire 3 Osmanbey İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ergüven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 441 32 67

Ergüven Emlak Danışmanlık & Sigorta firmamız birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir ve İstanbul sigorta finans sektöründe hizmet vermektedir.

Sigorta artık hayatımızın olmazsa olmazlarından biridir. Trafik sigortası, kasko, dask yani zorunlu deprem sigortası, yangın sigortası, iş yeri sigortası, ikamet izinleri (ikamet oturma izin başvurusu, çalışma izni başvurusu, vatandaşlık, evlilik başvurusu, üniversite kaydı başvurusu vb.), sağlık sigortası, yabancı sağlık sigortası gibi geniş hizmet skalası ile çok çeşitli müşteri profillerini firmamızda toplayabiliyoruz.

Sigorta konusunda belki de müşterilerimizin gözünü korkutup onları geri planda tutan şey ücrettir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize söylemek istediğimiz bir şey var. Bizden fiyat almadan kasko ve sigorta yaptırmayın. Uygun fiyatlar ve cazip taksit seçenekleri ile siz de gönül rahatlığı ile sigorta veya kasko yaptırabilir, işinizi evinizi, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Gelecekte olacak felaketleri tahmin edemeyiz ama önceden tedbirimizi alabiliriz. Elimizde böyle bir fırsat varken neden bile bile kendimizi felaketlere teslim edip zarara sokalım ki. Sadece kendinizi değil ailenizin hayatını da temin altına alabilirsiniz.

İkamet izinleri konusunda da kendini geliştirmiş olan firmamız size birçok alanda yardımcı olacak ve mağduriyetinizi en aza indirmek için uğraşacaktır. Kendinizi hiçbir olumsuz olayda yalnız hissetmenize gerek yok. Biz firma olarak siz değerli müşterilerimizin kötü günlerinde daima yanlarında olacağız. Sizin memnuniyetiniz ve güvenliğiniz bizim işimiz. Sigortalı ve güvenli bir hayat dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR