• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erka Prefabrik

Adres :

Niyazi Misri Mah Nihaven Sok 8/a Battalgazi Malatya Malatya » Battalgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kaplan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erkaprefabrik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (537) 767 37 34

Whatsapp 2:

0 (537) 767 37 34

Yaşam veya çalışma alanlarında betonarme yapılar veya geleneksel şekilde taş, ahşap ve kerpiç yapılar sağlıklı ve uzun ömürlü birer yapı olarak görülebilir. Ancak son yıllarda hem açık alanlarda hem de kent alanlarında prefabrik yapılar çok daha pratik bir kullanım oluşturduğu için tercih edilmeye başlanmıştır. Örneğin, inşaat alanlarında şantiye ofisi, çalışma ofisi ve dinlenme alanı gibi kurulumlar için prefabrik yapılar çok sık şekilde tercih edilmektedir. Bu kapsamda Malatya Battalgazi ilçesinde aradığınız yapı hizmetleri için Erka Prefabrik olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Erka Prefabrik işletmesi olarak Malatya inşaat sektörü içerisinde gelişen teknolojik bir yapı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz prefabrik yapıları anahtar teslim olarak size sağlarken, birçok farklı yapı çeşidi ile hizmet veriyoruz. Sağladığımız prefabrik yapılar arasında ev, villa, ofis, büro, çiftlik evi, bağ evi ve çok katlı yapılar gibi ürünler yer almaktadır. Kurulum gerçekleştirilecek alanın özelliklerine ve kullanım için istediğiniz özelliklere bağlı olarak üretim sağlandıktan sonra anahtar teslim uygulama gerçekleştiriliyor.

Prefabrik yapılar içerisinde yaşam alanları elde edilmesi veya çalışma alanları elde edilmesi için tüm tesisat ve kullanım bağlantıları sağlanabiliyor. Kapı, pencere, çatı, teras, balkon, elektrik, su, telefon tesisatı, doğalgaz tesisatı gibi her sistem bu yapılar içerisinde kullanılabiliyor. İstenilen oda sayısı ile birlikte beton zemin üzerine veya direkt olarak toprak zemin üzerinde uygulama gerçekleştirilebiliyor. Yapılarda mutfak, tuvalet ve banyo gibi eklentiler ile aydınlatma ve havalandırma kullanılabiliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR